Ukrainian Stadiums

Головна » Файли » Футбол » Футбол

09.05.2009 Буковина - Єдність 1:0 + ВІДЕО
14.05.2009, 14:21

Чернівецька «Буковина» здобула першу домашню перемогу в 2009 році. Команда Віктора Мглинця у черговому турі першості України переграла колектив Чернігівської області «Єдність» (Плиски) – 1:0.

Вже на початку першого тайму могли відзначитися буковинці Олександр Семенюк та Олександр Тодорович. На удари гравців чернівецької команди зумів зреагувати воротар «Єдності» Олег Шевченко. На 14 хвилині штрафний виконував півзахисник «Буковини» Михайло Рябий. Знову на місці опинився Олег Шевченко. То й же Шевченко вдало зіграв під час «пострілу» Олександра Семенюка.

У дебюті другої половини зустрічі на ударну позицію виходив Михайло Рябий. М’яч пройшов вище воріт. Згодом старожил «Буковини» Петро Климус зробив чудову передачу на Валерія Блажка. Валерій отримав чудовий шанс забити перший гол у зустрічі. У цьому епізоді вдало діяв Шевченко. І все ж, Валерій Блажко зумів таки вразити «рамку» суперника. Сталося це на 75 хвилині зустрічі.

Гол Блажка і приніс перемогу «Буковині». Завдяки перемозі над «Єдністю», підопічні Віктора Мглинця закріпилися на шостій сходинці.

«Буковина» (Чернівці) – «Єдність» (Плиски) – 1:0 (0:0)
9 травня. Стадіон "Буковина"

Судді: В. Федунець, Т. Соломчак (обидва – Тернопіль), І. Маковей (Вінниця). Резервний арбітр – М. Левко (Чернівці), делегат ФФУ – М. Овчар (Калуш).

«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Сергій Жижиян, Богдан Скибінський, Олександр Маковійчук (Леонід Українець, 84), Петро Климус, Михайло Рябий, Валерій Блажко, Олександр Тодорович (Олександр Лисюк, 81), Вадим Петришин (Олександр Темерівський, 60), Олександр Семенюк, Максим Клочко (Олександр Лакуста, 73).

«Єдність»: Олег Шевченко, Євген Кванін, Тарас Бутрак, Дмитро Афонін, Іван Іванов (Руслан Шарій, 37), Олександр Гаврильченко, Роман Журба (Євген Беба, 86), Михайло Слободян, Євген Євсєєв (Олександр Стецюк, 68), Віталій Буленок (Олександр Соловйов, 58), Артем Охременко (Володимир Богданов, 46).

Гол: Валерій Блажко (75)