Головна » 2009 » Лютий » 21 » Чернівецькі пінгвіни обіграли колектив "Подоляни"
11:33
Чернівецькі пінгвіни обіграли колектив "Подоляни"
Сьогодні о 8 год. відвувся матч між ХК "Чернівці" та ХК "Подоляни" на льодовому майданчику міста. Чернівецькі пінгвіни виграли матч із рахунком 7:3

Після першого періоду чернівчани виграли з рахунком 3:1. У лавах нашої команди відзначилися Валентин Філіпчук, Олександр Довганич і Василь Клим.

У другому періоді чернівчани спромоглися закинути дві шайби. Свій автограф у воротах тернопільської команди залишили Роман Терида та Юрій Пирог. Щодо представників Тернополя, то вони у другому періоді відзначилися лише раз.

У заключному періоді Василь Клим відзначився вдруге. Згодом брат Василя – Андрій закинув сьому шайбу у ворота гостей. І все ж, останнє слово у поєдинку було за хокеїстами команди «Подоляни».

У складі нашої команди виступали: Олександр Балинський, Руслан Юрченко, Олександр Довганич, Павло Польовий, Валентин Філіпчук, Сергій Сащук, Юрій Пирог, Роман Терида, Володимир Свіршко, Валерій Капралов, Богдан Маковійчук, Володимир Горук,  Ігор Цвік, Дмитро Максименко, Ігор Герба, Андрій Клим, Віталій Столяр, Василь Клим, Павло Пуцак.