Головна » 2009 » Березень » 24 » Дебютанти Суперліги - чернівецькі "будівельники" піднялися на друге місце
14:08
Дебютанти Суперліги - чернівецькі "будівельники" піднялися на друге місце

Вагомий внесок у перемоги буковинської зробили її уболівальники

Про організацію поїздки для шанувальників волейболу було відомо заздалегідь. Тому до столиці України вирушили далеко не усі бажаючи підтримати нашу команду. Зрештою, склалося враження, що колектив із Чернівців грав у рідних стінах. Такою палкою виявилася підтримка буковинців своїх улюбленців.

Велику роботу провів суддя - інформатор домашніх поєдинків «Будівельника – Буковини» Леонід Фоменко, який став для наших уболівальників ідейним провідником. До речі, після першої перемоги чернівчан над «Локомотивом» - 3:1, начальник буковинської команди Петро Раца, зателефонувавши пану Леоніду, сказав: «Велика заслуга у перемозі нашою команди належить нашим шанувальникам». У свою чергу президент ВК «Будівельник – Буковина» Василь Ватаманюк зазначив: «Переконаний, що наші уболівальники суттєво допомогли гравцям двічі перемогти столичну команду». Зазначимо, що Василь Ананійович відвідав обидві зустрічі разом із родиною.

У київському залі волейбольний м’яч летів у ... міні - футбольні ворота

Матчі відбулися у залі спортивного товариства «Сокіл». Одразу скажемо, що «будівельники» проводять свої домашні поєдинки у кращих умовах. Звісно, матчі волейбольної Суперліги для Києва – це рядова подія. Тож у Чернівцях до подібних поєдинків готуються ретельніше. Я не можу уявити те, що під час домашніх матчах «будівельників» у спортзалі стоятимуть…міні – футбольні ворота, у які часто – густо залітав волейбольний м’яч.

Дебютна партія першого матчу між «Локомотивом» і нашою командою розпочалася під диктовку господарів майданчику. Підопічні В’ячеслава Нірки вигравали з рахунками 9:5, 10:7. І все ж, у першій партії перемогу святкували буковинці – 25:21. У другій партії також кращими виявилися наші земляки – 25:23. На жаль, у третій партії кращими виявилися «залізничники» - 25:22. Натомість у четвертій партії чернівчани довели свою перевагу над суперником 25:15 (рахунок за партіями – 3:1).

У складі «будівельників» виступали: Сергій Пришляк, Дмитро Мельник, Костянтин Жилінський, Ігор Антонюк, Андрій Савін, Олег Витриховський, Євген Жоров, Віталій Сухінін, Євген Бойко, Сергій Середа, Ігор Вітюк, Ігор Меркушев. Цікаво, що вже після першого ігрового дня 14 туру стало зрозуміло, що команда «Будівельник – Буковина» потрапила у четвірку кращих. Клуб «ІмпексагроСпорт Черкаси» поступившись на власному майданчику красноперекопській «Кримсоді» (2:3), втратила навіть теоретичні шанси боротися за нагороди Суперліги.

Двобій «будівельників» із «Кримсодою» розпочнеться в Чернівцях

На другий поєдинок проти киян «будівельники» вийшли без Костянтина Жилінського. За словами головного тренера «Будівельника – Буковини» Юрія Мельничука, Костянтин травмувався. А з тих чернівецьких волейболістів, які не грали у першому поєдинку, на майданчику з’явився Роман Приходько.

У перших двох партіях «будівельники» спромоглися схилити шальки терезів на свій бік – 25:23, 25:19. Щодо третьої партії, то у ній чернівчани вигравали з перевагою у п’ять м’ячів – 15:10, 16:11. Вірогідно, що підопічні Юрія Мельничука зарано повірили у свою перемогу. Цим скористалися господарі майданчику, які перемогли у третій партії – 29:27. У четвертій партії на майданчику була лише одна команда – «Будівельник – Буковина» - 25:15.

Перемігши вдруге «Локомотив» із рахунком 3:1, наші волейболісти та уболівальники очікували нових із Черкас, де йшла вирішальна партія матчу «ІмпексагроСпорт Черкаси» - «Кримсода». Черкаська команда перемогла – 3:2. Як наслідок, чернівчани посіли на попередньому етапі чемпіонату України посіли друге місце. Тепер підопічні Юрія Мельничука перші дві зустрічі з «Кримсодою» зіграють 4 – 5 квітня у спорткомплексі «Будівельник». Оцінюючи шанси своїх підопічних на загальну перемогу у двобої з кримською командою, Юрій Мельничук сказав: «Повинен спрацювати той фактор, що ми нещодавно поступилися «Кримсоді» у двох матчах. У спорті повинно бути так – якщо тебе вдарили по правій щоці, то підставляти ліву не треба».

За грою наших земляків спостерігав Парамон

Матчі за участю «Будівельник – Буковина» відвідав суперфан Парамон. Прихильники спорту звикли бачити Сергія Анатолійовича на матчах за участю футболістів київського «Динамо», гравців БК «Київ»… Виявляється, що Парамон відвідує також волейбольні матчі. Після другого матчу між «Локомотивом» і «Будівельником – Буковиною» кияни казали йому: «Ти не приніс нам перемогу. Ходи краще на футбол». А ось буковинці, які раділи успіхові своїх улюбленців, пригощали Парамона кавою.

Результати матчів 14 туру: «Локомотив» (Київ) – «Будівельник – Буковина» (Чернівці) – 1:3 (21:25, 23:25, 25:22, 15:25), 1:3 (23:25, 19:25, 29:27, 15:25), «ІмпексагроСпорт Черкаси» - «Кримсода» (Красноперекопськ) – 2:3 (25:20, 25:17, 23:25, 27:29, 7:15); 3:2 (25:19, 25:23, 18:25, 22:25, 15:9), «Закарпаття-ЗакДУ" (Ужгород) – "Локомотив" (Харків) – 3:2 (15:25, 25:20, 32:30, 18:25, 18:16); 0:3 (22:25, 18:25, 18:25).

Очковий доробок команд: "Локомотив" (Х.) - 60, "Будівельник - Буковина", "Кримсода" - по 44, "Локомотив" (К.) - 41, "ІмпексагроСпорт Черкаси" - 39, "Юракадемія" - 7, "Закарпаття - ЗакДУ" - 5.