Головна » 2009 » Березень » 24 » Футболістам "Буковини" повернули гроші
14:22
Футболістам "Буковини" повернули гроші
ФК «Буковина» одержала зарплату за два місяці, отож заборгованостей жодних немає. Команда заплатила ПФЛ близько 22 тисяч гривень

Саме в таку суму обійшлися чернівецькому клубу стартовий внесок за продовження участі в змаганні у другій лізі та штрафи за 2008 рік.

За словами президента ФК «Буковина» Василя Федорюка, команда отримала зарплату, отож заборгованостей жодних немає. Крім того, до ПФЛ сплачено стартовий внесок і штрафи, що тягнулися з минулого року, а це – близько 22-ох тисяч гривень! Буде заплачено й за дозаявку футболістів.

Ну, а останнім спаринг-партнером «Буковини» став чемпіон Хмельницької області «Збруч-Астарта» з Волочиська.

Спочатку матчу перевага була у гостей. Потім чернівчани її перехопили. На 40-ій хвилині добре пробив Олександр Семенюк, і Олександр Темерівський добив м’яча у сітку – 1:0.
Після перерви «Буковина» здійснила вісім замін і контролювала гру. Двічі забив 17-річний новачок Олександр Лакуста. На 75-ій хвилині захисник віддав м’яча воротарю, і Лакуста після пресингу вразив порожні ворота. А за п’ять хвилин Семенюк вивів Лакусту на хорошу позицію, і той перекинув м’яча над воротарем метрів із 16-ти. Матч завершився з рахунком 3:0.

Після цієї перемоги керівництво «Буковини» визначилося зі складом, який гратиме у першості. Так, дозаявлять воротаря Вадима Джуру та польових гравців Леоніда Українця (1989 р.н.), Сергія Жижияна (1990), Олександра Лакусту (1991), Івана Піцика (1983), Дениса Бучинського (1990) та Олександра Лесюка (1990).

Нагадаємо, 4-го квітня – перший офіційний цієї весни матч. «Буковина» гратиме у Черкасах із одним із лідерів – тамтешнім «Дніпром», якому в першому колі вдома програла – 2:3. Зараз у чернівчан 29 очок і сьоме місце у турнірній таблиці.