Головна » 2009 » Квітень » 21 » 17.04.09 Нива Т - Буковина 1 : 0
11:54
17.04.09 Нива Т - Буковина 1 : 0

«Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) – 1:0 (0:0)
17 квітня. Тернопільський міський стадіон.

Арбітр у полі – Олександр Бондар (Хмельницький), асистенти арбітра – Віктор Папірович, Юрій Маніло (обидва – Хмельницький), резервний арбітр – Андрій Яблонський (Тернопіль). Делегат ФФУ – Євген Павленко (Київська область).

«Нива»: Микола Вірковський, Віталій Первак, Віталій Тарновський, Олег Лівіцький, Юрій Путраш, Максим Нікитський (Сергій Атласюк, 89), Олег Теплий (Роман Годований, 81), Анатолій Ворона (Ігор Пердута, 76), Степан Винник (Петро Сокіл, 68), Олександр Розман (Ігор Семенина, 46), Василь Чорний (Володимир Лукашук, 46). Запасний: Олександр Ільющенков. Тренер – Віктор Ряшко.

«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Сергій Жижиян, Петро Климус, Олександр Маковійчук, Валерій Блажко, Олег Керчу, Михайло Рябий, Олександр Тодорович (Олександр Лисюк, 71), Олександр Темерівський, Вадим Петришин (Максим Клочко, 39), Олександр Семенюк. Запасні: Вадим Джура, Олександр Лакуста, Іван Піцик. Тренер – Віктор Мглинець.

Гол: Ігор Семенина (53).

Попередження: Степан Винник (64), Олександр Семенюк (67).

Вже на 2 хвилині зустрічі удару по воротах «Буковини» завдав новачок тернопільської команди Віталій Тарновський. «Пострілу» Віталія забракло влучності. Через вісім хвилин потурбував голкіпера чернівчан Юрій Путраш. Страж воріт «Буковини» Юрій Бахтіяров зумів зреагувати на удар тезки.

На 26 хвилині чернівецька «Буковина» виборола право на пробиття штрафного неподалік воріт Миколи Вірковського. Капітан чернівчан Олег Керчу влучив у когось із футболістів «Ниви». За п’ять хвилин до завершення першої половини зустрічі пробивав штрафний екс – гравець «Ниви» Олександр Семенюк. На жаль, для чернівчан, Олександр не влучив у «рамку».

Після перерви Віктор Ряшко зробив одразу дві заміни. Замість Олександра Розмана та Василя Чорного замінили Ігор Семенина та Володимир Лукащук. Як з’ясувалося пізніше, вихід на поле Семенини виправдав себе. На 53 хвилині Ігор зумів пробити по «рамці» «Буковини». М’яч влучивши у Сергія Жижияна, опинився у сітці воріт Юрія Бахтіярова.

Команда Віктора Мглинця мала кілька можливостей зрівняти результат. Відзначитися гравцям чернівецького клубу завадив воротар «Ниви» Микола Вірковський, який відбив удари Олександра Тодоровича та Михайла Рябого. На 80 хвилині мусив забивати буковинець Максим Клочко. Молодий нападник зіграв невдало, і м’яч потрапив до Вірковського.

Відчувалося, що дуже хотів забити колишнім одноклубникам Степан Винник. Зокрема, у другому таймі Степан мав можливість засмутити гостей. Завдати влучного удару колишньому гравцеві «Буковини» завадив Олександр Маковійчук.

«Нива» перемогла чернівчан із рахунком 1:0. Ця перемога дозволила підопічним Віктора Ряшка вийти на перше місце у друголіговій групі «А». Щодо чернівчан, то "Буковина" зазнала другої поразки поспіль. Щоправда, суперниками підопічних Віктора Мглинця були команди - лідери. Наступного туру буковинці зіграють у рідних стінах із клубом "Динамо - Хмельницький". Матч відбудеться 22 квітня у Чернівцях. Невже чернівчани також  не зможуть перемогти представників Хмельницької області ?! Не хочеться вірити у те, що наша команда може опинитися у нижній частині турнірної таблиці.

"Бастіон" (Іллічівськ) - ФК "Коростень" - +:-,

"Княжа - 2" (Щасливе) - "Динамо - Хмельницький" - -:+.

Очковий доробок команд:

"Нива" (Т.) - 49 (22), "Нива" (В.) - 48 (23), "Дніпро" - 45 (23), ЦСКА - 41 (22), "Арсенал" - 39 (22), "Бастіон" - 33 (23), "Буковина" - 32 (22), "Єдність" - 30 (22), "Верес", МФК "Миколаїв" - 29 (23), "Карпати - 2" - 28 (23), "Нафком" - 27 (22), "Рось" - 24 (23), ФК "Коростень" - 23 (23), "Динамо - Хмельницький" - 22 (22), "Оболонь - 2" - 19 (23), "Княжа - 2" - 14 (23).

Олексій МАМЧУК, "БукІнфо", (с)

Чернівці - Тернопіль - Чернівці

Фото "БукСпорт"
Категорія: Футбол | Переглядів: 1167 | Додав: buksport | Теги: 17.04.09 Нива Т - Буковина 1 : 0 | Рейтинг: 0.0/0