Головна » 2009 » Квітень » 23 » Наші земляки здобули нагороди в Коломиї
12:26
Наші земляки здобули нагороди в Коломиї

Буковинці відзначилися на чемпіонаті України серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок, який відбувся в Коломиї. У змаганнях взяло участь 215 спортсменів із 24 областей України. Юнацька збірна Чернівецької області здобула чотири нагороди – 1 срібну та 3 бронзові. Друге місце посів Михайло Штефюк (СК «Богатир», до 52 кілограмів, сума – 282,5). Трійку кращих замкнули Неля Заєць (СК «Атлант», до 56 кілограм, сума – 205), Валентина Левіцька (СК «Богатир», до 60 кілограм, сума – 325), Андрій Савіцький (СК «Атлант», до 125 кілограм, сума – 512).

У змаганнях серед юніорів та юніорок в активі наших земляків також є нагороди. Перші місця посіли Мар’яна Плаксива (СК «Богатир», до 67, 5 кілограм, сума – 477, 5), Руслан Ткачук (до 56 кілограм, СК «Університет», сума – 490), Дмитро Смандич (СК «Атлант», 82, 5 кілограм, сума – 725). Дмитро Смандич встановив рекорд Чернівецької області в сумі триборства. Третє місце посів Денис Дяченко (СК «Атлант», 125 кілограм, сума – 705). У командному заліку юніорська збірна нашої області була третьою.

"БукІнфо"
Категорія: Інші Види | Переглядів: 935 | Додав: buksport | Теги: Наші земляки здобули нагороди в Кол | Рейтинг: 0.0/0