Головна » 2009 » Травень » 5 » Вітаємо нашу область з новим Майстром спорту!!!
14:21
Вітаємо нашу область з новим Майстром спорту!!!

Завершився Чемпіонат з бігу по шосе на 20 км і Чернівецька область здобула ще одного майстра спорту в обличчі Віталія Дмитрюка, вихованця Коропецької Світлани. Віталій пробіг дистанцію за 1:01.2h, що перевищує норматив майстра спорту.

Він посів четверту позицію, програвши не багато Олександрові Матвійчуку з Хмельницької області (його результат 1:01.1h). Також на цих змаганнях виступав Дуган Сергій, його результат - восьме місце з часом 1:04.0h (КМС).

Нагадаємо, що Рекорд України на цій дистанції був встановлений минулого року вихованцем Павлюка Івна Григоровича - Віталієм Рибаком і він складає - 1:00.11.

Загалом Чернівецька область посіла сьоме загально командне місце з 75 очками.

З результатами змагань Ви можете ознайомитись на сайті ФЛАУ або завантажити з нашого сайту з рубрики "Відеотека. Протоколи змагань"

Категорія: Легка Атлетика | Переглядів: 1070 | Додав: buksport | Теги: Вітаємо нашу область з новим Майстр | Рейтинг: 0.0/0