Статистика

Головна » 2009 » Червень » 27 » Новий рекорд від Людмили Кирийчук з Маршинців Новоселицького району
12:15
Новий рекорд від Людмили Кирийчук з Маршинців Новоселицького району
Найвдаліше серед представників Буковини на чемпіонаті України серед юніорів та V літніх юнацьких іграх України з легкої атлетики у Донецьку виступила Людмила Кирийчук з Маршинців Новоселицького району. Вихованка Анатолія Якимчука з особистим рекордом 4.22,73 виборола «срібло» на дистанції 1500 м. У фінішних «розборах» 17-річна Людмила трішки поступилася старшій на два роки Світлані Шмідт з Донеччини (4.22,73).

Десятим у боротьбі зі старшими на один-два роки суперниками фінішував на 400-метрівці чернівчанин Тарас Бибик (офіційний партнер – гартівня «ПАККО») – 49,71. Серед спортсменів 1992 р.н. вихованець Галини Лобоцької та Ольги Бибик, як і Кирийчук, був кращим.

Приємно здивувала двоюрідна сестра титулованої Наталки Лупу Крістіна Анаки (1992 р.н.), яка серед всіх учасниць посіла 10 місце на 400 м (57,91) і 5 місце на 200 м (25,40). У забігах на 200-метрівці вихованка Анатолія Якимчука показала третій час. А серед одноліток Крістіна теж була кращою.

Варто відзначити і Андрія Шевчишина (тренер – Денис Тищук), який фінішував третім у забігу на 1500 м і посів загальне 12 місце (4.05,39), кіцманчан Вадима Величка (4 місце на дистанції 10000 м) і Оксану Бідочу (3 місце в забігу і 9 загалом на 1500 м – 4.44,58). Ще один вихованець братів Георгія і Василя Миронків – Сергій Кізима, на жаль, впав на початку забігу на 800 м і, відповідно, не зміг боротися за прогнозоване місце у фіналі.

Один з наймолодших учасників змагань Ігор Мартинюк (тренер – Денис Тищук) цього разу пробіг 800-метрівку за 2.04,54, хоча цього року він вже «розмінював» дві хвилини.

P1230058_Kiriychuk.JPG

Людмила Кирийчук

P1230048_Anaki.JPG

Крістіна Анакі

Георгій МАЗУРАШУ
Категорія: Легка Атлетика | Переглядів: 1441 | Додав: buksport | Теги: Новий рекорд від Людмили Кирийчук з | Рейтинг: 0.0/0