Головна » 2009 » Липень » 7 » Універсіада-2009: півфінал для буковинських футболістів
Універсіада-2009: півфінал для буковинських футболістів

Тренерський штаб студентської збірної: Володимир Лозинський, Олег Первушкін та Іван Шепеленко (© Артур Валерко)

Універсіада-2009: півфінал для підопічних Лозинського

Південна Корея (студенти) − Україна (студенти) − 1:1. Пенальті − 1:4.

Голи: 0:1 Піскун (34), 1:1 (67).

Пенальті: 0:1 Монахов, 1:1, 1:2 Гунченко, 1:2 (воротар), 1:3 Башлай, 1:3 (мимо), 1:4 Худоб’як.

Україна: Кисилиця, Запорожан, Гребинський, Монахов, Башлай, Гордя (Місяйло, 89), Крохмалюк (Гунченко, 62), Микуляк (Чорний, 68), Піскун, Шевчук, Бобаль (Худоб’як, 54).

У понеділок, 6 липня, студентська збірна України вийшла до півфіналу Всесвітньої Універсіади в Бєлграді, здолавши в драматичному чвертьфінальному поєдинку південнокорейців. Основний час зустрічі завершився внічию, а в серії пенальті влучнішими виявилися наші співвітчизники.

Випробування «фізикою»

Для підопічних Володимира Лозинського це був другий матч впродовж двох діб, тоді як суперники мали перед цим дводенний відпочинок. Звісно, вони перебували у більш вигідному становищі. До того ж представники азійського футболу славляться відмінною функціональною підготовкою. А в умовах страшенної спеки на Балканах − це також дуже вагомий фактор. Тому неважко було спрогнозувати, наскільки непростим виявиться для українців цей поєдинок.

Організація та дисципліна

Тренерський штаб збірної у складі Володимира Лозинського, Олега Первушкіна та Івана Шепеленка цілком слушно вирішив, що здолати опонентів можна лише за рахунок грамотної організації гри, залізної дисципліни та справжніх бійцівських якостей. І до честі «синьо-жовтим», вони сповна зуміли все це продемонструвати! На перерву наша команда пішла, ведучи в рахунку: захисник ПФК «Севастополь» Владислав Піскун ударом головою завершив розіграш кутового. Однак було зрозуміло, що основні випробування ще попереду.

Нелогічна нічия

У другому таймі, попри загальний контроль гри з боку українців, стримувати натиск південнокорейців ставало все важче й важче. Ситуація могла розрядитися, реалізуй наші хоча б одну з кількох слушних нагод для взяття воріт. Але ми не лише не забили, а й пропустили. У підсумку основний час так і не виявив переможця. Згідно з регламентом, командам одразу належало пробивати пенальті.

Третя серія пенальті

Для «синьо-жовтих» це була вже третя серія пенальті на цьому турнірі. Щоправда, попередні перемоги над марокканцями та чехами ще під час виступів у групі в турнірному сенсі нічого не дали. А от цього разу вдале пробиття 11-метрових відкрило нам шлях до півфіналу. Отож, вже завтра, 8 липня, Україна посперечається з Великобританією за вихід до фіналу. В іншому півфінальному поєдинку зустрінуться італійці та японці.

Категорія: Футбол | Переглядів: 923 | Додав: buksport | Теги: Універсіада-2009: півфінал для буко | Рейтинг: 5.0/1