Затверджено склад команди на Чемпіонат світу - Наталка Лупу представник Чернівецької області на Чемпіонаті світу. - 1 Серпня 2009 - BukSport - Спорт-інформційний сайт "Буковина Спортивна" Головна
 
БукСпорт / www.buksport.cv.uaСб, 10.12.2016, 01:11



| RSS
Головна
Меню сайту

Категорії розділу
Футбол [296]
Все про футбол на Буковині
Футзал [64]
Все про футзал на Буковині
Баскетбол [22]
Баскетбол на Буковині
Волейбол [78]
Волейбол на Буковині
Хокей [51]
Хокей на Буковині
Бокс [8]
Бокс на Буковині
Інші Види [100]
Інші види спорту на Буковині
Туризм [24]
Все про туризм на Буковині
Легка Атлетика [29]
Легка Атлетика на Буковині
Теніс [9]
Все про теніс
Спортивне Орієнтування [21]
Спортивне Орієнтування на Буковині
Стрільба з лука [14]
Стрільба з лука
ІНТЕРВ'Ю [58]
ІНТЕРВ'Ю
Авто-Мото-Спорт [17]
Авто-Мото-Спорт на Буковині

Статистика

Головна » 2009 » Серпень » 1 » Затверджено склад команди на Чемпіонат світу - Наталка Лупу представник Чернівецької області на Чемпіонаті світу.
11:37
Затверджено склад команди на Чемпіонат світу - Наталка Лупу представник Чернівецької області на Чемпіонаті світу.
http://www.webcaa.org/eng/images/stories/berlin_2009_logo.jpg

На засіданні Виконкому федерації легкої атлетики України затверджено склад збірної команди на серпневий чемпіонат світу в Берліні.
Затверджено список із 57 атлетів.

Ще шестеро залишаються на листі очікування до 3 серпня 2009 року.


http://www.germanyandafrica.diplo.de/__Zentrale_20Komponenten/Themenpakete/Leichtathletik__WM__2009/Bilder/Berlin__Olympiastadion__1,property=Galeriebild__gross.jpg

На фото Олімпійський стадіон Берліна, де буде прогодити Чемпіонат

Жінки:

100м – Наталя Погребняк

200м – Єлізавета Бризгіна

4х100м – Погребняк, Бризгіна, Христина Стуй, Марія Ремєнь, Олена Чебану

400м – Наталя Пигида

800м – Юлія Кревсун, Тетяна Петлюк, Наталя Лупу

На фото Наталка Лупу

1500м – Ірина Ліщинська, Анна Міщенко, Тамара Твердоступ

400м з/б – Анастасія Рабченюк, Ганна Тітімець

Висота – Віта Паламар

Довжина – Вікторія Рибалко, Вікторія Молчанова, Наталія Добринська

Потрійний – Лілія Кулик, Світлана Мамєєва, Наталя Ястребова

Диск – Наталя Семенова, Олена Антонова, Катерина Карсак

Молот – Ірина Сєкачова, Ірина Новожилова, Наталя Золотухіна

Спис – Віра Ребрик

7-борство – Наталя Добринська, Ганна Мельниченко, Людмила Йосипенко

Ходьба 20км – Ольга Яковенко


На 2 місця в естафеті 4х400 метрів серед жінок претендують троє бігунок на одне коло: Юлія Баралей, Антоніна Єфремова та Юлія Олішевська-Шпихернюк. Остаточний вибір буде зроблено 3 серпня.

 

Чоловіки:

200м – Ігор Бодров

110м з/б – Сергій Демидюк

400м з/б – Станіслав Мельников

3000м з/п – Ілля Сухарєв

Висота – Юрій Кримаренко, Віктор Шаповал, Андрій Проценко

Жердина – Олександр Корчмід, Денис Федас (Максим Мазурик – на листі очікування до 03.08.09)

Довжина – Андрій Макарчев (Олексій Лукашевич, Віктор Кузнецов – на листі очікування до 03.08.09)

Потрійний – Микола Саволайнен, Віктор Ястребов, Євген Семененко

Диск – Олексій Семенов, Іван Гришин

Молот – Артем Рубанко, Олексій Сокирський

Спис – Роман Авраменко, Олександр П’ятниця

10-борство – Олексій Касьянов, Євген Нікітін

Ходьба 20км – Руслан Дмитренко

Ходьба 50 км – Олексій Шелест 

Федерація легкої атлетики у Чернівецькій області


Категорія: Легка Атлетика | Переглядів: 769 | Додав: buksport | Теги: БукСпорт, Буковина Спортивна, Затверджено склад команди на Чемпіо | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Лупу удачі!!!!
А у чоловіків хто буде виступати на 1500м????? На сайті федерації інфи взагалі немає sad

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2016