Головна » 2009 » Серпень » 10 » Домашня перемога "Буковини"

„Буковина” (Чернівці) – „Нива” (Вінниця) – 3:0 (3:0)

“Буковина”: Андрій Мельничук, Сергій Шевцов, Євген Чуприна, Петро Климус (Ілля Гагуха, 83), Павло Іванов, Роман Марченко, Ігор Мігалатюк, Роман Ємельянов (Олександр Маковійчук, 69; Валерій Блажко, 71), Олександр Семенюк (Сергій Ільїн, 88), Владислав Коробкін (Андрій Драголюк, 46), Степан Маковійчук (Олександр Лакуста, 90+2). Запасний: Сергій Жижиян. Тренер – Микола Трубачов.

„Нива”: Василь Скибенко, Володимир Найко, Сергій Воронін (Павло Лукянець, 66), Вадим Бовтрук, Андрій Пилявський, Андрій Драган, Богдан Варченко (Андрій Веретинський, 46), Дмитро Козьбан (Михайло Сергійчук, 64), Олександр Гергелюк, Сергій Герасимець (Сергій Кушка, 46), Олексій Пивовар (Ігор Брідня, 54). Запасні: Володимир Гребенюк, Андрій Заводян. Тренер – Олег Федорчук.

Голи: Петро Климус (5), Владислав Коробкін (29, з пенальті), Євген Чуприна (44)

Попередження: Роман Марченко (19), Сергій Воронін (59)

Перший домашній поєдинок у першості України – 2009/2010 чернівецька „Буковина” грала проти команди „Нива” (Вінниця). Вінницька команда, як і буковинська, цього сезону боротиметься за вихід у першу лігу. Тож на чернівецьких уболівальників очікувала цікава зустріч.

Однак, до стартового свистка арбітра зустрічі Михайла Митровського (Ужгород) на шанувальників, які відвідали головну спортивну споруду міста, очікувало урочисте відкриття сезону. Перед уболівальниками виступили губернатор Буковини Володимир Куліш, голова Чернівецької обласної ради Іван Шилепницький, мер Чернівців Микола Федорук, а також ветеран крайового футболу Роман Угренчук. Нагадаємо, що упродовж 10 років Угренчук захищав кольори чернівецької „Буковини”. У 1987 році він за відданість буковинській команді отримав звання „майстер спорту”. Під час відкриття сезону уболівальники також мали змогу прослухати гімн чернівецької „Буковини”.

Щодо гри, то буковинцям вдалося відзначитися вже на 5 хвилині матчу. Кутовий подав Роман Ємельянов, а ветеран „Буковини” Петро Климус завдав влучного удару головою. Згодом „Нива” втратила стовідсотковий момент зрівняти результат. Вінницький футболіст вийшов на побачення з Андрієм Мельничуком. Наш воротар ліквідувати загрозу не зміг. Однак, цього вечора фортуна була на боці підопічних Миколи Трубачова. Гравець вінницької команди Сергій Герасимець не зміг влучити у порожні ворота.

У лавах „Буковини” активно діяв 33 – річний півзахисник Ігор Мігалатюк, який своїми своїми подачами постійно тримав у напрузі захист „Ниви”. Відчуваєтся, що незважаючи на солідний за футбольними мірками вік, Ігор ще може суттєво допомогти чернівецькому колективу.

Підопічні Миколи Трубачова змогли практично зняти питання щодо переможця зустрічі ще у першому таймі. На 29 хвилині команда Олега Федорчука порушила правила у штрафному майданчику проти Степана Маковійчука. Михайло Митровський вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Владислав Коробкін, який забив четвертий гол у першості. Згодом вдало кутовий виконав Ігор Мігалатюк, а інший досвідчений футболіст – Євген Чуприна влучно пробив головою – 3:0.

У другій половині матчу могли забити як чернівецькі, так і вінницькі гравці. Зокрема, на 52 хвилині матчу небезпечно пробивав по „рамці” Василя Скибенка півзахисник „Буковини” Роман Марченко. Шкіряна куля пролетіла повз ворота. Той же Марченко міг відзначитися під час виконання штрафного удару. Цього разу за „Ниву” зіграла поперечина. А за 12 хвилин до завершення матчу на ударну позицію виходив Степан Маковійчук. „Пострілу” Степана забракло влучності.

Гра завершилася перемогою „Буковини” – 3:0. Зрозуміло, що такий підсумок ключової зустрічі другого туру не може не радувати наших прихильників футболу. Однак, ми мусимо усвідомлювати те, що оновлена чернівецька команда робить лише перші кроки на шляху до першої ліги. Тому переконлива перемога над „Нивою” додасть буковинським футболістам впевненості у власних силах. А уболівальники ще неодноразово зможуть порадіти успіхам своїх улюбленців.

джерело: fcbukovina.com.ua
Категорія: Футбол | Переглядів: 902 | Додав: Zhenya | Рейтинг: 0.0/0