Головна » 2009 » Серпень » 25 » Перемогу «Буковині» приніс гол Климуса
09:26
Перемогу «Буковині» приніс гол Климуса

«Рось» (Біла Церква) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1 (0:1)

23 серпня. Біла Церква. Стадіон «Трудові резерви». 1000 глядачів.

Головний арбітр – Костянтин Труханов (Харків), асистенти арбітра – Олександр Холодинський (Лозова, Харківська область), Ярослав Біць (Львів), четвертий арбітр – Олексій Драчов (Київська область), делегат ФФУ Сергій Шебек (Київ).

«Рось»: Микола Налікашвілі, Вадим Гетьман, Юрій Андрощук, Юрій Глушко, Володимир Клешня, Ігор Недяк, Олег Якименко (Максим Отришко, 83), Василь Ткачук, Сергій Соботюк, Роман Дорогань, Сергій Рябцев. Запасні: Костянтин Довжанський, Олександр Кулажкін, Ігор Варга, Ігор Ямборко, Денис Нагірний, Михайло Булкін. Тренер – Ігор Хіміч.

«Буковина»: Андрій Мельничук, Петро Климус, Павло Іванов, Євген Чуприна, Сергій Шевцов, Ілля Гагуха, Роман Ємельянов, Валерій Блажко (Євген Кубай, 46; Роман Марченко, 60), Андрій Драголюк, Степан Маковійчук (Сергій Ільїн, 90+2), Владислав Коробкін (Олександр Семенюк, 44). Запасні: Юрій Бахтіяров, Сергій Жижиян, Олександр Георгійчук. Тренер – Микола Трубачов.

Гол: Петро Климус (22).

Попередження: Василь Ткачук (22), Роман Дорогань (26), Олег Якименко (43), Євген Кубай (46), Ігор Недяк (52), Роман Марченко (66), Максим Отришко (88), Юрій Андрощук (90+2).

Лише перемога у Білій Церкві давала можливість чернівецькій «Буковині» очолити турнірну таблицю. Зрозуміло, що підопічні Миколи Трубачова прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками за невдачу у грі з ФК «Моршин».

На жаль, чернівецькій команді довелося грати без 33 – річного півзахисника Ігоря Мігалатюка, який через дискваліфікацію пропускав зустріч. Натомість у лавах «Буковини» знову з’явився перспективний захисник Сергій Шевцов. До речі, це була остання гра Сергія у лавах «Буковини» перед від’їздом у табір юнацької збірної України (гравці 1993 року народження і молодші), яка братиме участь у міжнародному турнірі (Лодзь, Польща).

Вже на першій хвилині зустрічі гравці «Буковини» організували атаку. М’яч потрапив у штрафну господарів, де захисники «Росі» зуміли виграти боротьбу у Степана Маковійчука. Через дві хвилини удару по воротах білоцерківського колективу завдавав Сергій Шевцов. На «постріл» Сергія зреагував голкіпер «Росі» Микола Налікашвілі.
Підопічні Ігоря Хіміча відповіли гострою атакою, яка завершилася ударом головою з близької відстані Юрія Глушка. На щастя, наш досвідчений воротар Андрій Мельничук зумів перевести м’яча на кутовий. Згодом удару по «рамці» «Буковини» завдавав Олег Якименко. І знову на висоті виявився Андрій Мельничук.

На 22 хвилині «Буковина» змогла вийти вперед. Влучного удару головою завдав Петро Климус. До речі, раніше Петро ніколи не відзначався результативною грою. А ось у 4 матчах цієї першості старожил «Буковини» вже записав на свій рахунок 2 голи. У першій половині зустрічі підопічні Миколи Трубачова могли відзначитися ще двічі. Однак, спочатку удар головою Коробкіна зумів відбити Налікашвілі, а згодом Олександр Семенюк, який незадовго до перерви замінив Владислава, пробив у руки голкіперу.

Після перерви Микола Трубачов зробив заміну. Замість Валерія Блажка на поле вийшов 17 – річний Євген Кубай. Щоправда, Євген запам’ятався лише тим, що «заробив» жовту картку. А вже через 15 хвилин після початку другого тайму, Кубая замінив Роман Марченко. Незважаючи на те, що Євген Кубай поки що не може знайти свою гру у «Буковині», Микола Трубачов і надалі надаватиме шанс цьому гравцеві.

Щодо гри у другому таймі, то можливості відзначитися мали як гравці «Буковини», так і «Росі». У дебюті другої половини гри господарі поля виконували кілька небезпечних штрафних. На щастя, Андрій Мельничук залишився «сухим». А ось на 62 хвилині Андрій Драголюк (у другому таймі Андрій вивів «Буковину» на поле з капітанською пов’язкою), обігравши кількох футболістів суперника, завдав «пострілу» по «рамці» Налікашвілі. Шкіряна куля пройшла вище воріт.

Найреальнішу нагоду зрівняти результат «Рось» втратила на 77 хвилині матчу. Кутовий непогано виконав Олег Якименко, а Вадим Гетьман спромігся пробити головою. М’яч летів у лівий нижній кут воріт Андрія Мельничука. Вже вкотре у цій зустрічі Андрій зумів зреагувати на удар суперника. А за дві хвилини до завершення основного часу мав ще одну можливість відзначитися Олександр Семенюк. На жаль, завдати влучного удару Олександрові завадили захисники «Росі».

Чернівецька «Буковина», яка перемогла «Рось» з рахунком 1:0, перебуває на першій сходинці. Приємно, що за грою буковинських футболістів у Білій Церкві спостерігали і найвідданіші наші уболівальники, які вирушили на Київщину в день матчу. Сподіваємося, що кількість буковинців, які прагнутимуть підтримати команду в інших містах, зростатиме.

Прес-служба ФСК "Буковина"

Категорія: Футбол | Переглядів: 818 | Додав: buksport | Теги: БукСпорт, футбол, чемпіонат, матч, Друга ліга, ФСК Буковина Чернівці, Група А, ФК Рось Біла Церква | Рейтинг: 5.0/1