Головна » 2010 » Лютий » 10 » «Буковина» виграла товариський матч
10:33
«Буковина» виграла товариський матч

Чернівецька «Буковина», яка виступає у другій лізі, виграла в Івано-Франківську товариський матч у клубу першої ліги «Прикарпаття» з вислідом 3:2.

У першому таймі переважали наші футболісти. Уже на першій хвилині найкращий бомбардир Владислав Коробкін реалізував пенальті. Потім на 11-ій хвилині захисник Павло Іванов виконав передачу з лівого флангу, і Степан Маковійчук переправив м’яч у ворота в один дотик – 2:0.

А на 41-ій хвилині рахунок став 3:0. З подачі Коробкіна знову відзначився Маковійчук.

До перерви господарі відіграли один м’яч: на випередження зіграв Олександр Микуляк. А в другому таймі на 56-ій хвилині він же вийшов один на один і встановив остаточний рахунок матчу.

«Буковина» втратила ще два моменти (Роман Ємельянов, Михайло Рябий). У цьому матчі за нашу команду зіграли новачки: Вадим Пислар (вихованець ДЮСШ «Буковина», з команди «Оболонь» (Київ), Тимур Новотрясов (з Криму), Роман Степанков (вихованець ДЮСШ «Буковина», з «Арсенала» (Біла Церква), Іван Щербак (із Заставнівського району).

Далі команда тренуватиметься у Чернівцях. А з 20 лютого візьме участь у традиційному «Кубку Підгір’я» в Івано-Франківській області.

Категорія: Футбол | Переглядів: 1176 | Додав: buksport | Теги: Буковина, товариський матч, футбол, Івано-Франківськ, Прикарпаття | Рейтинг: 0.0/0