09:40
„Буковина” закріпилася на першій сходинці

„Буковина” (Чернівці) – „Карпати – 2” (Львів) – 4:1 (1:0)
29 серпня. СОУ „Буковина”. 6000 глядачів.

Головний арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти арбітра – Павло Кравцов (Рівне), Дмитро Попельницький (Кіровоград). Четвертий арбітр – Микола Скорейко (Чернівці), делегат ФФУ – Михайло Овчар (Калуш, Івано – Франківська область).

„Буковина”: Андрій Мельничук (Юрій Бахтіяров, 90 + 1), Петро Климус (Сергій Жижиян, 88), Павло Іванов, Ілля Гагуха, Євген Чуприна, Ігор Мігалатюк (Євген Кубай, 90 + 2), Роман Ємельянов (Сергій Ільїн, 86), Роман Марченко, Андрій Драголюк (Олександр Семенюк, 69), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Олександр Георгійчук, 81). Тренер – Микола Трубачов.

„Карпати – 2”: Роман Мисак, Василь Гірка, Василь Чоба, Роман Гудак, Станіслав Чучман, Микола Задорожний, Віталій Біловус (Остап Фостяк, 76), Дмитро Міхєєв (Роман Кокотайло, 83), Юрій Малаха (Сергій Загідулін, 79), Ігор Озарків, Андрій Левчук. Запасні: Роман Данкович, Тарас Сливка, Руслан Шеремета, Валерій Дорошенко. Тренер – Володимир Вільчинський.

Голи: Петро Климус (24), Дмитро Міхєєв (56), Владислав Коробкін (57), Степан Маковійчук (66), Олександр Семенюк (78).

Попередження: Станіслав Чучман (20), Андрій Левчук (58), Павло Іванов (58).

Черговим суперником лідера друголігової першості України – чернівецької „Буковини” став колектив „Карпати – 2”. Зазначимо, що незважаючи на молодість своїх гравців, львівський клуб є досить серйозним опонентом. До матчу з нашими земляками підопічні Володимира Вільчинського перебували на третій сходинці.

Вже з перших хвилин гри підопічні Миколи Трубачова захопили ініціативу. Воротам „Карпат – 2” загрожували Степан Маковійчук, Ігор Мігалатюк, Роман Марченко. Однак, відзначитися вдалося на цим гравцям, а захисникові Петру Климусу. Після подачі кутового Ігорем Мігалатюком, Петро спромігся завдати влучного удару головою. До речі, Климус забив вже третій гол у першості. Такої чудової результативності гравець, який виступає у „Буковині” з 2004 року, ще не демонстрував.

За десять хвилин до завершення основного часу першого тайму небезпечного удару по воротах „Карпат – 2” завдавав Ігор Мігалатюк. На удар досвідченого футболіста зреагував страж воріт львівської команди Роман Мисак.

У дебюті другої половини зустрічі небезпечного удару завдавав Андрій Драголюк. Мяч пройшов вище воріт. На жаль, згодом „Буковина” пропустила гол. Голкіпера чернівчан Андрія Мельничука засмутив Дмитро Міхєєв. Як виявилося, то була лише прикра випадковість. Спочатку Владислав Коробкін забив свій 5 гол у першості, а невдовзі Степан Маковійчук довів рахунок до 3:1 на користь „Буковини”. А переможну крапку у матчі поставив Олександр Семенюк, який, до речі, грав із травмованою рукою.

Перемігши з рахунком 4:1, чернівецька „Буковина” закріпилася на першій сходинці. Вдала гра підопічних Миколи Трубачова повертає на чернівецький стадіон уболівальників. Якщо чернівецькі футболісти і надалі демонструватимуть футбол високого гатунку, то отримають потужну підтримку дванадцятого гравця.

Прес-служба ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол | Переглядів: 886 | Додав: buksport | Теги: „Буковина” (Чернівці), БукСпорт, „Карпати – 2” (Львів), футбол, матч | Рейтинг: 0.0/0