Статистика

Головна » 2009 » Жовтень » 3 » "Буковина" здобула перемогу в Плисках
10:42
"Буковина" здобула перемогу в Плисках

Минулої першості України чернівецька «Буковина» двічі переграла команду «Єдність» (Плиски). Шанувальники нашого колективу сподівалися, що у десятому турі буковинці зможуть продовжити переможну серію у поєдинках із представниками Чернігівської області.

Початок зустрічі був за господарями поля. На 8 хвилині порушив правила у штрафному майданчику захисник «Буковини» Євген Чуприна, і арбітр зустрічі Сергій Приступа (Київ) вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Валентин Романчук. Через вісім хвилин активно зіграв Роман Марченко. Після вдалих дій Романа, влучного удару завдав Олександр Семенюк. Згодом гравці «Єдності» виконували штрафний. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер «Буковини» Андрій Мельничук. А під завісу першого тайму міг відзначитися гравець захисної ланки чернівецької команди Павло Іванов. Після удару Павла м’яч пролетів поруч із стійкою.

У дебюті другого тайму «Буковина» зуміла вийти вперед. Вже другий матч поспіль відзначається найдосвідченіший гравець чернівецької команди Ігор Мігалатюк. Однак, господарі поля зуміли зрівняти рахунок. Вдруге Андрія Мельничука засмутив досвідчений нападник команди з Плисок Володимир Богданов, який вийшов на заміну. І все ж, підопічні Миколи Трубачова зуміли забити переможний гол. Атака за участю Андрія Драголюка та Владислава Коробкіна завершилася влучним ударом останнього. Владислав забив вже 8 гол у першості України.

«Буковина» перемігши з рахунком 3:2, зберегла за собою першу сходинку та зробила подарунок чернівчанам на День міста. Приємно, що за грою чернівецькою командою спостерігали найвідданіші її уболівальники, які таки вирушили у Плиски. Свідками успіху «Буковини» також стала родина нашого головного тренера Миколи Трубачова.

Склад чернівецької команди у матчі з «Єдністю»:
Андрій Мельничук, Ілля Гагуха, Євген Чуприна, Петро Климус, Павло Іванов, Роман Марченко (Сергій Ільїн, 54), Олександр Семенюк (Андрій Драголюк, 56), Ігор Мігалатюк, Роман Ємельянов (Валерій Блажко, 87), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Олександр Георгійчук, 85).
Запасні: Сергій Жижиян, Артур Гущин, Євген Кубай.

Прес-служба ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол | Переглядів: 870 | Додав: buksport | Теги: БукСпорт, Друга ліга, ПФЛ, Буковина Чернівці, футбол, Єдність Плиски | Рейтинг: 0.0/0