Головна » 2010 » Лютий » 26 » «Буковина» зіграла третій матч на «Кубку Підгір'я»
10:18
«Буковина» зіграла третій матч на «Кубку Підгір'я»

Наша команда відіграла третій поєдинок на «Кубку Підгір'я». Чернівчани зустрічалися з командою «Енергетик – Галичина – 2» (Галич).

Буковинці відзначилися вже на 2 хвилині зустрічі. Після подачі кутового Романом Ємельяновим влучного удару завдав Максим Лубенець. На жаль, після цього забили лише представники Івано – Франківської області. У першому таймі суперник зрівняв результат, а другому забив ще двічі. Остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Енергетика – Галичини – 2».

Зазначимо, що головний тренер ФСК «Буковина» Олександр Єжаков дав можливість зіграти футболістам, які перебувають на перегляді. Серед них – захисники Максим Горобець (1991) та Євген Яюс (1992), які виступали у команді «БРВ – ВІК» (Володимир – Волинський).

Склад «Буковини»: Андрій Ленчінков (Ярослав Іщенко, 46), Павло Іванов (Євген Яюс, 46), Петро Климус, Максим Горобець (Тимур Новотрясов, 46), Сергій Ільїн (Владислав Рудченко, 46), Олег Керчу (Ігор Мігалатюк, 46), Вадим Пислар (Сергій Дяченко, 46), Роман Ємельянов (Олександр Донець, 46), Роман Степанков (Олександр Богач, 46), Максим Лубенець (Степан Маковійчук, 46), Владислав Коробкін.

Прес-служба ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол | Переглядів: 1886 | Додав: buksport | Теги: Федорюк, Єжаков, Буковина, поразка, Кубок Підгіря, футбол | Рейтинг: 5.0/1