ІНТЕРВ'Ю
Авто-Мото-Спорт [17]
Авто-Мото-Спорт на Буковині

Статистика

Головна » 2009 » Листопад » 30 » Чернівецький Меркурій вирвав перемогу на останніх хвилинах
10:14
Чернівецький Меркурій вирвав перемогу на останніх хвилинах

Чернівецький футзальний клуб «Меркурій» здобув другу перемогу в першості України (перша ліга). Підопічні Віктора Мглинця переграли у ФОК «Олімпія» колектив «Шанс – Авто» (Ковель) – 5:4.

Вже на 10 хвилині зустрічі буковинці поступалися з рахунком 0:3. У «рамці» Сергія Париського «розписалися» Іван Данилюк (6 хвилина), Володимир Бобилєв (7 хвилина) та Віталій Кашуба (10 хвилина). Цікаво, що Володимир Бобилєв раніше грав за футбольні команди «Газовик – Скала» (Стрий), «Карпати» (Львів) та «Арсенал» (Біла Церква). Тепер Володимир, а також Іван Данилюк перебувають серед кращих бомбардирів другої ліги. Данилюк забив 5 м’ячів, а Володимир – 4.

Після вкрай невдалого початку зустрічі «Меркурій» зуміли перехопити ініціативу. На 19 хвилині гри Олександр Дележа двічі вдало виконав дабл – пенальті. А згодом Ілля Куруляк (27 хвилина) зрівняв результат. На тій же хвилині Юрій Романчук знову вивів «Шанс – Авто» вперед. Однак гравцеві «Меркурія» Сергієві Рибаку вдалося встановити рівновагу. А на останніх хвилині зустрічі Сергій Янчик приніс перемогу колективу з Чернівців.

Перемога над «Шанс – Авто» стала своєрідним подарунком для віце – президента буковинської команди Анатолія Москальова, який відсвяткував 50 – річний ювілей. «На жаль, ми розпочали поєдинок невдало. На щастя, ми проявивши характер, зуміли здобути перемогу. Вже 2 грудня «Меркурій» гратиме у Кубку України з колективом вищої ліги ТВД (Львів), а через три дні – прийматиме у матчі першості нашої держави «Київ – Уніспорт» - зазначив у розмові з кореспондентом БукІнфо пан Москальов.

Заявка команд на гру:

«Меркурій»: Сергій Париський, Денис Купчанко, Сергій Янчик, Олександр Мікулеску, Олександр Дележа, Валерій Шонов, Сергій Рибак, Ігор Білик, Віталій Ткачук, Ілля Куруляк, Радислав Гончар, Станіслав Ромащук, Геннадій Куляк.

«Шанс – Авто»: Олег Ярмолюк, Петро Шелест, Віталій Кашуба, Вадим Соловонюк, Ігор Банера, Роман Романчук, Іван Данилюк, Андрій Зінчук, Володимир Бобилєв, Юрій Романчук, Олександр Мороз, Дмитро Дувакін.

Результати інших матчів 4 туру: «Київ – Уніспорт» - «Львівхолод» - 4:2, «Планета – НУХТ» (Київ) – «Динамо» (Львів) – 4:6, АК «Лемберг» (Львів) – «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) – 4:3, МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - «Київський метрополітен» - 2:6.

Очковий доробок команд: «Київський метрополітен» - 7 (3), «Київ – Уніспорт» - 6 (2), АК «Лемберг», «Меркурій» - по 6 (3), «Планета – НУХТ», «Львівхолод» - по 3 (3), «Динамо» - 3 (2), «Каменяр – ТВД – 2», МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - по 1 (2), «Шанс – Авто» - 1 (3).

Олексій МАМЧУК, БукІнфо

Фото turnir.com.ua

Категорія: Футзал | Переглядів: 1041 | Додав: buksport | Теги: БукСпорт, Меркурій, перемога, Футзал | Рейтинг: 0.0/0