Головна » 2010 » Січень » 27 » Чернівецький "Меркурій" здолав "Львівхолод"
18:02
Чернівецький "Меркурій" здолав "Львівхолод"

Чернівецька команда «Меркурій» продовжила свою переможну серію. Сьогодні підопічні Віктора Мглинця переграли у рідних стінах колектив «Львівхолод» - 7:4.

Буковинці зуміли відзначитися вже на першій хвилині зустрічі. Ворота суперника вразив Сергій Янчик. Згодом втратили нагоди забити Михайло Гер і Вадим Шерстньов.

На 12 хвилині матчу гравець львівської команди В’ячеслав Грабовенський зрівняв результат. Через три хвилини Вадим Шерстньов знову вивів наш колектив уперед. Під завісу першої половини гри 10 – метровий двічі вдало виконав Олександр Дележа (19, 20 хвилини).

Перший гол у другому таймі забили гості. Результативний удар на свій рахунок записав Олег Чернецький (23 хвилина). Згодом двічі відзначився буковинець Сергій Рибак (25,37 хвилини). Ще один м’яч забив Вадим Шерстньов (33 хвилина), який, як і Сергій Рибак оформив дубль. У команди «Львівхолод» засмутити чернівчан спромоглися все той же Олег Чернецький (31 хвилина) і Тарас Кучма (39 хвилина).

У лавах «Меркурія» дебютував універсал Вадим Шерстньов (на фото). Вадим народився 13 вересня 1988 року. Раніше виступав у клубі «Іллічівець – Старт» (Іллічівськ) – 34 матчі (18 голів). Сезон – 2008/2009 Шерстньов провів у колективі вищої ліги «Марріон» (Одеса) – 15 (3).

Склад «Меркурія»: Денис Купчанко, Сергій Париський, Іван Антонюк, Сергій Янчик, Олександр Мікулеску, Ігор Бадло, Вадим Шерстньов, Олександр Дележа, Валерій Шонов, Сергій Рибак, Михайло Гер, Ігор Білик, Віталій Ткачук, Ілля Куруляк. Тренер – Віктор Мглинець.

Результати інших матчів 11 туру: «Київ – Уніспорт» - МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 5:6, «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) – «Динамо» (Львів) – 1:4, «Київський метрополітен» (Київ) – «Планета – НУХТ» (Київ) – 4:4, «Шанс – Авто» (Ковель) – АК «Лемберг» (Львів) – 7:3.

Очковий доробок команд: «Динамо» - 25 (10), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 25 (11), «Київський метрополітен» - 24 (10), «Київ – Уніспорт», «Меркурій» - по 18 (10), «Планета – НУХТ» - 14 (11), «Шанс – Авто» - 10 (10), «Львівхолод» - 7 (10), АК «Лемберг» - 6 (11), «Каменяр – ТВД – 2» - 4 (11).

Олексій МАМЧУК, БукІнфо

Фото fcmercury.com.ua

Категорія: Футзал | Переглядів: 1356 | Додав: tsvyatt | Теги: Меркурій, Віктор Мглинець, Футзал, Львівхолод | Рейтинг: 5.0/1