Головна » 2009 » Грудень » 16 » "Каменяр" не встояв проти "Меркурія"
09:39
"Каменяр" не встояв проти "Меркурія"

Початок матчу 6 туру першості України з футзалу (перша ліга, група «А») «Меркурій» (Чернівці) – «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) був за гостями. На 3 хвилині зустрічі ворота підопічних Віктора Мглинця вразив гравець команди з Львівщини Андрій Ніконець. Через дві хвилини результат зрівняв Іван Антонюк. Цікаво, що Антонюк, а також Ігор Бадло знову одягнули футболку «Меркурія». На жаль, на 9 хвилині гри арбітр зустрічі Віктор Юзик (Івано – Франківськ) вилучив з майданчика Сергія Янчика. Тепер у найближчих зустрічах чернівчанам доведеться грати без цього досвідченого виконавця.

Під завісу першої половини поєдинку гравці «Меркурія» спромоглися відзначитися двічі. Результативні удари на свій рахунок записали Сергій Рибак (19 хвилина) і Віталій Ткачук (20 хвилина). А вже у другому таймі Ігор Бадло (33 хвилина) та Ігор Білик (38 хвилина) довели рахунок до 5:1 на користь чернівецької команди. Згодом колективи обмінялися результативними ударами. У команди з Дрогобича відзначився Віктор Коссак (39 хвилина), а у «Меркурія» дубль оформив капітан нашої команди Сергій Рибак (40 хвилина). Остаточний рахунок матчу – 6:2 на користь «Меркурія».

Результати інших матчів: «Шанс – Авто» (Ковель) – «Київ – Уніспорт» - 4:6, «Львівхолод» (Львів) – «Київський метрополітен» (Київ) – 2:5, АК «Лемберг» (Львів) – «Динамо» (Львів) – 1:5, «Планета – НУХТ» (Київ) – МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 3:5.

Очковий доробок команд: «Київський метрополітен» - 13 (5), «Київ – Уніспорт» - 12 (5), «Динамо» - 9 (4), «Меркурій» - 9 (5), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 7 (5), АК «Лемберг» - 6 (5), «Каменяр – ТВД – 2» - 4 (4), «Шанс – Авто» - 4 (5), «Планета – НУХТ» - 3 (5), «Львівхолод» - 3 (5).

19 грудня чернівецький «Меркурій» гратиме на виїзді з лідером змагань – колективом «Київський метрополітен».

БукІнфо, Фото turnir.com.ua

Категорія: Футзал | Переглядів: 1080 | Додав: buksport | Теги: БукСпорт, міні-футбол, ТВД, Каменяр, Меркурій, Олімпія, Футзал | Рейтинг: 5.0/1