Статистика

Головна » 2010 » Січень » 20 » "Меркурій" переміг на виїзді "Лемберг"
18:03
"Меркурій" переміг на виїзді "Лемберг"

Другу поспіль перемогу здобули у першості України (перша ліга) футзалісти чернівецького «Меркурія». Підопічні Віктора Мглинця перемогли на виїзді АК «Лемберг» (Львів) – 4:2.

Вже на першій хвилині зустрічі у ворота господарів арбітр Володимир Маслов із Білої Церкви призначив пенальті. Його реалізував Сергій Янчик. Через три хвилини гравець АК «Лемберг» Ігор Майорчак зрівняв результат. Згодом Михайло Гер (11 хвилина) знову вивів «Меркурій» вперед. Однак, через хвилину Василь Скрильов вдруге вразив ворота чернівецької команди. У другій половині зустрічі Валерій Шонов (22 хвилина) та Ігор Білик (23 хвилина) встановили остаточний рахунок зустрічі.

Результати інших матчів 10 туру: «Планета – НУХТ» (Київ) – «Львівхолод» (Львів) – 3:3, «Київський метрополітен» (Київ) – «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) – 5:0, МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - «Шанс – Авто» (Ковель) – 9:1.

Очковий доробок команд: «Київський метрополітен» - 23 (9), «Динамо» - 22 (9), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 22 (10), «Київ – Уніспорт» - 18 (9), «Меркурій» - 15 (9), «Планета – НУХТ» - 13 (10), «Шанс – Авто» - 7 (9), «Львівхолод» - 7 (9), АК «Лемберг» - 6 (10), «Каменяр – ТВД – 2» - 4 (10). Наступний матч чернівчани зіграють 23 січня у ФОК "Олімпія". Суперник - команда "Львівхолод".

БукІнфо
Категорія: Футзал | Переглядів: 1080 | Додав: tsvyatt | Теги: Меркурій переміг на виїзді Лемберг | Рейтинг: 5.0/1