Головна » 2009 » Листопад » 28 » Молодіжна збірна України зайняла друге командне місце на чемпіонаті світу з панкратіону
10:42

Молодіжна збірна України зайняла друге командне місце на чемпіонаті світу з панкратіону, Серед двадцяти одного спортсмена які представляли честь держави на світовому форумі було семеро буковинців. Вони вибороли для України шість медалей різного ґатунку.

На чемпіонаті світу  з панкратіону серед молоді були представлені збірні з вісімнадцяти країн, це австралія, камерун, індія, іран, греція та інші. В результаті перше місце в командному заліку посіла Росія, друге Україна третє Азейрбарджан.

Серед двадцяти одного представника України було семеро буковинців, вони здобули для нашої збірної шість медалей, одну золоту, дві срібних та три бронзових. Крім того наша команда виборола перше місце на показових виступах. Чернівецькі спортсмени кажуть, що до цього чемпіонату готувались декілька років, і саме результати на цих змагання продемонстрували їхній рівень підготовки, який виявився досить високим.

Найкращий результат серед буковинських спортсменів продемонструвала дівчина, Галина Матейчук вона зайняла перше місце. На досягнутому буковинські панкратіоністи зупинятися не збираються а серйозно готуються до наступних змагань, а саме чемпіонату україни який відбудеться наступного тижня.

Єгор Подкидишев. Телеканал «Чернівці».

Категорія: Інші Види | Переглядів: 1089 | Додав: tsvyatt | Теги: БукСпорт, Молодіжна збірна України зайняла др, Самбо | Рейтинг: 0.0/0