Туристичні події на Буковині
Хокей [0] Теніс [0] Спортивне Орієнтування [0]

Головна » Статті » Спорт » Футзал

«Меркурій» зіграв унічию зі збірною

Несподіваною нічиєю закінчився товариський поєдинок у Чернівцях між місцевим «Меркурієм» та збірною України, яка готується тут до відбірних матчів Євро-2010 (19-22 березня, Румунія). Для чернівчан це був «матч року», тому вони билися за кожен м’яч. Збірники, у свою чергу, награвали «домашні заготовки» та моделювали екстрим, заганяючи себе у складні ігрові ситуації.

Якщо під час попереднього матчу збірної України в Чернівцях (проти «Фортеці» з Кам’янця-Подільського) на трибунах «яблуку ніде було впасти», то цього разу там голці важко було би просочитися. Та що там трибуни – господарям ФОК «Олімпія» довелося запустити вболівальників майже по всьому периметру майданчика.

Початок гри виявився незвичним, оскільки перші небезпечні моменти виникли біля воріт збірної України. Чернівчани хибили з чудових позицій, але місцева публіка все одно шаленіла від задоволення. Поступово титуловані гості прибрали нитки гри до своїх рук і почали виконувати свої комбінації. Звісно, збірна не грала на повну потужність. А активність чернівецьких футзалістів виявилася дуже доречною, оскільки за таких умов ще зручніше було моделювати гру в екстремальних умовах. За рахунку 2:0, майже всю кінцівку першого тайму, збірна провела із заміненим на польового гравця воротарем.

У середині другого тайму збірна досить оперативно «нахапала» п’ять командних фолів, після чого стало зрозуміло, що уникнути дабл-пенальті буде складно. Зайвий раз збірники сфолили лише одного разу, але цього виявилося достатньо, аби Олександр Дележа (якого колись залучали до футбольної «молодіжки») скоротив рахунок до мінімуму. А вже за лічені секунди буковинцям вдалася блискуча контратака, під час якої Ігор Білик, опинившись сам на сам із воротарем, першим ударом спрямував м’яч у поперечину, а після цього сам же й добив його у ворота у падінні головою. Красень-гол і зал просто «вибухнув» в оваціях!

За шість хвилин, які залишилися до завершення зустрічі, збірна так і не встигла вийти вперед. Але цьому місцеві фани знайшли своє «пояснення»: «Нехай краще збірній не щастить із завершенням атак тут, ніж у Румунії».

За взаємною домовленістю сторін, після фінального свистка команди продовжили футзальне шоу двома серіями пенальті – з 10-ти та 6-ти метрів. У цій «лотереї» теж більше пощастило господарям майданчика.

Наставник збірної Геннадій Лисенчук спокійно реагував на це святкове дійство, зазначивши, що з нічиєї з «Меркурієм» трагедії робити не варто, оскільки його підопічні вирішували не турнірні завдання.

Григорій ПАСАТ

«Меркурій» (Чернівці) – збірна України – 2:2 (Олександр Дележа, ++33, Ігор Білик, 34 – Дмитро Сільченко, 5, Олександр Кондратюк, 12).

Категорія: Футзал | Додав: buksport (19.03.2009) | Автор: Svyatoslav
Переглядів: 648 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0