Туристичні події на Буковині
Хокей [0] Теніс [0] Спортивне Орієнтування [0]

Головна » Статті » Спорт » Футзал

«Меркурію» вдома судили, як у гостях

Прикрої домашньої поразки зазнав у черговому турі першолігової першості України з футзалу чернівецький «Меркурій». Не без допомоги суддів чернівчани поступилися столичному «Метрополітену», який завдяки цій перемозі вийшов на друге місце.

Звітна зустріч мала особливо принциповий характер. У першому колі чернівчани змогли здолати в гостях «метрополітенівців» із рахунком 4:3, тож кияни жадали реваншу. У разі домашнього виграшу наша команда повертала собі надію на прохідну другу позицію. Але вбити цю надію допомогли арбітри. Було досить кумедно чути від львів’янина Андрія Лютого у перерві «пояснення», чому він не дав свисток, коли декількома хвилинами раніше суперник «хокейним силовим прийомом» зупинив фланговий прорив буковинця Ігоря Білика: «Він надто артистично впав».

Ще декілька свистків на користь гостей у суперечливих ситуаціях після перерви вивели з рівноваги господарів майданчика, які прогавили декілька контрвипадів «Метрополітену». Три з чотирьох м’ячів чернівчани пропустили через те, що, як кажуть, трішки недогравали епізоди. Хоча слід віддати належне і киянам – їм чудово вдавалася гра в один дотик. До того ж, неозброєним оком помітна була їхня особлива зарядженість на боротьбу.

За рахунку 1:4 під завісу зустрічі «Меркурій» пішов ва-банк і замінив голкіпера на польового гравця. І встиг двічі результативно розіграти «зайвого». Якби при цьому Олександр Дележа зміг реалізувати дабл-пенальті, гра могла закінчитися і внічию. Ще один шанс на нічию у буковинців «забрали» судді, які, коли «Метрополітен» вже мав у пасиві п’ять фолів, не зафіксували ідентичну «гру рукою», за яку під кінець першої 20-хвилинки покарали шостим фолом «Меркурій». «Люди в чорному» після фінального свистка на відповідне зауваження лише знизали плечима, не знайшовши жодного пояснення такому подвійному трактуванню аналогічного ігрового епізоду (м’яч в обох випадках практично в однакових ігрових ситуаціях влучив в руку, на що можна було й свистіти, і не свистіти). Утім, як зазначив президент клубу «Меркурій» Іван Бондар, до такого суддівства його підопічні, на жаль, вже звикли: «Коли всі суперечливі епізоди трактують на користь суперників на виїзді, нам прикро, але ми це «ковтаємо». Але коли вдома нам так судять… Так можна відбити у меценатів будь-яке бажання займатися проблемами команд.

12 тур.
«Меркурій» – «Метрополітен» – 3:4 (Рибак, 14’, 40’, Янчик, 36’, – Брунько, 27’, Конопчук, 30’, Хим’як, 32’, Хорун, 35’), «Лемберг» – «Планета-Міст-2» – 2:6 (Берко, 29’, Литвин, 39’ – Корнійчук, 20’, 27’, Гер, 22’,26’, Клименко, 31’, Таразевич, 37’), «Фортеця КПДУ» – «Київ-Уніспорт» – 3:5 (Кирилішин, 11’, Беркум’ян, 34’, Тарасов, 40’ – Василько, 11’, Гуменюк, 14’, Цой, 23’, Медвідь, 32’, Іванов, 40’).

Категорія: Футзал | Додав: buksport (03.03.2009) | Автор: Svyatoslav
Переглядів: 687 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0