Головна » 2009 » Лютий » 23 » "Ураган" розім'явся на "Меркурії"
18:42
"Ураган" розім'явся на "Меркурії"

Черговий, вже п'ятий за ліком, товариський поєдинок "Урагану" з "Меркурієм" завершився ще однією переконливою перемогою підопічних Сергія Гупаленка. У кожному з матчів буковинцям вдавалося забити бодай один м'яч у ворота вищолігового суперника, а цього разу - цілих три голи...

Скориставшись невеликою паузою у чемпіонаті України, у рамках підготовки до наступного відповідального матчу 20-го туру з "Єнакієвцем" тренерський штаб "Урагану" домовився про товариський поєдинок з чернівецьким "Меркурієм". Гра носила цілком товариський характер.

До перерви у воротах обох команд побувало чотири м'ячі. На екваторі тайму дублем відзначився Валенко, а на 17-й хвилині свій перший гол у футболці "Урагану" провів молодий Шотурма. Щоправда, "Меркурій" зумів розмочити рахунок, коли Дележа на передостанній хвилині переграв Іжаковського з пенальті - 3:1.

Після відпочинку місце у воротах івано-франківців зайняв капітан команди Корнєєв, а наступного голу довелось чекати недовго. На 25-й хвилині Цвєлих скинув під удар Кіндратіву, а Купчанко не зміг допомогти. П'ятий гол незабаром "організував" Піддубний, котрий обіграв на правому фланзі двох суперників і чітко відправив м'яч у дальню "дев'ятку" - 5:1.

За 3,45 хв. до завершення поєдинку "ураганівці" вирішили поекспериментувати у грі в більшості, але одразу пропустили в порожні ворота - відзначився Рибак. Продовжуючи в такому ж дусі, івано-франківці зусиллями Цвєлих і Павлюка впродовж 40 секунд зуміли двічі вразити ворота "Меркурія". Однак на тій же 38-й хвилині господарі сфолили вшосте, і Дележа з дабл-пенальті точно пробив в лівий нижній кут - 7:3.

Після того, як Кіндратів замінив Пилипіва у ролі п'ятого польового, "Ураган" продовжував атакувати до останніх секунд, намагаючись забити ще, проте чернівецька команда вдало оборонялась і не дала можливості суперникам нанести прицільного удару.

"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Меркурій" (Чернівці) - 7:3 (3:1)

Ураган: Іжаковський (Корнєєв-к, 21) - Паршиков, Валенко, Кулик, Піддубний - Павлюк, Шотурма - Сімка, Ярий, Цвєлих, Пилипів - Кіндратів.
Меркурій: Купчанко - В.Гончар-к, Рибак, В.Ткачук, Дележа- Р.Гончар - Федірчик, Шонов, Білик, Мікулеску.
Голи: Валенко (9, 10), Шотурма (17), Кіндратів (25), Піддубний (31), Цвєлих (38), Павлюк (38) - Дележа (19, з пенальті, 38), Рибак (36).
Попередження: Сімка (23).