Головна » 2009 » Березень » 27 » Чемпіонат України з кросу. День перший.
13:32
Чемпіонат України з кросу. День перший.

Вчора на Україні в Херсонської області  в місті Цюрупінськ  стартував зимовий чемпіонат України з кросу, репортаж про який підготував знову Олександр Доманчук.

Погода не особливо радувала учасників.  Сонце пробивалося через крони сосен, але, мабуть, не встигло прогріти, і температура повітря була +7.   Відкрили змагання забігом на 1км молодших хлопців і дівчаток.  Перемогу насилу  вирвала спортсменка з Хмельницького.
 1. Сидорськая Олена-3.19
 2. Брунько Яна-3.22
 3. Китиця Олена-3.23

Наступними стартували хлопці і дівчата. Одна з фавориток була Марина Грабовська, призерка командної першості Всесвітнього Фестивалю школярів по кросу 2008 року в Чехії. Вона і отримала упевнену перемогу на дистанції 2 км.
  1 Грабовська Марина-7.10
  2. Павлишин Марія-7.21
  3. Устенко Марина-7.34

У хлопців явного лідера не було по ходу дистанції і розіграли призові місця вже на фінішній прямій.
  1. Жуків Єгор-9.48
  2. Тюменцов Віктор-9.51
  3. Хрупчик Віталій-9.52

У юніорок на старт 4 км. вийшли 23  учасниці, серед яких була Вікторія Погорельська - призерка командної першості Чемпіонату Європи по кросу серед юніорів (Торо 2007г. - 3 місце, Брюссель 2008 г.- 2место). Вікторія не стала вичікувати суперниць і з самого старту упевнено позначила свою перевагу, показавши значний результат для даної траси.
  1. Погорельська Вікторія-14.26
  2. Напівпан Тамара-14.47
  3. Літвінова Валентина-14.55

Хороший склад зібрався у юніорів на 6км. Це лідери України на різних дистанціях витривалості.  Високий темп задав Олександр Курпан, який зміг утримати лідерство всього лише 2,5км, після чого його наздогнала група переслідувачів у складі Івана Стребкова, Юрія Кищенко та Ігоря Олефіренко. Як тільки Іван Стребков дістав лідера, то відразу ж почав відриватися від останніх спортсменів - у результаті виграв дванадцять секунд у другого призера.
  1. Стребков Іван-19.15
  2. Олефіренко Ігор-19.27
  3. Чепіжний Антон-19.43

У жінок на старт 4км вийшла Чемпіонка Європи по кросу 2006г. Тетяна Головченко. Півтора кілометри спортсменки здолали дружньою четвіркою: Головченко, Бондар, Рубан, Коваленко. Але після цього відрізання Тетяна Головченко упевнено вийшла в лідери, а в гонитву за нею зважилася лише Юлія Рубан. Тетяна утримала лідерство, і було видно, що вона зберігала сили на другий день змагань, де потрібно буде здолати дистанцію удвічі довшу.
  1.Головченко Татьяна- 13.58
  2. Рубан Юлія -14.07
  3. Бондар Олена  – 14.17

Завершальним видом першого дня змагань став забіг у чоловіків на 4км. Цей забіг став найцікавішим в плані тактичної боротьби. Лідери мінялися майже кожні 300 метрів, і лише після відмітки 1,8км Олександр Бабарика зробив спробу відірватися, якого підтримали Сергій Лисенко і Максим Кривоніс. І за 500м до фінішу розіграти першість залишилося двоє - Роман Пасічник і Сергій Лисенко. Чим і скористався швидкісніший Роман, вигравши національний чемпіонат по кросу.
   1. Пасічник Роман
   2. Лисенко Сергій
   3. Романенко Олександр   (результати будуть відомі пізніше)

Сьогодні будуть проходити забіги на 8км жінок і на 10км в чоловіків. А завершальним видом буде естафета 4 х1км.

Категорія: Легка Атлетика | Переглядів: 1242 | Додав: buksport | Рейтинг: 0.0/0