Головна » 2009 » Квітень » 2 » "Буковина" поступилася чемпіону України серед аматорів
09:20
"Буковина" поступилася чемпіону України серед аматорів
Завершує підгоовку до матчів першості України чернівецька «Буковина». Сьогодні підопічні Віктора Мглинця грали у Лашківці Кіцманського району Чернівецької області з чемпіоном України – 2008 серед аматорів ФК «Лужани».

Цікаво, що у складі аматорського колективу виступає багато гравців, які ще недавно захищали кольори команд майстрів. Серед них – Василь Раковіца, Сергій Гамаль (обидва – «Буковина», Чернівці), Андрій Гордей («Прикарпаття», Івано – Франківськ), Степан Маковійчук («Нива», Вінниця).

У першій половині зустрічі мали можливість забити Олександр Семенюк і новачок «Буковини» Вадим Петришин. Олександр не зміг переправити м’яча у ворота суперника, а удару Вадима забракло влучності. А вже у дебюті другого тайму вище воріт ФК «Лужани» пробив все той же Олександр Семенюк.

На 64 хвилині небезпечно пробивав штрафний гравець ФК «Лужани» Сергій Янчик. На «постріл» Сергія зреагував Юрій Бахтіяров. Згодом можливість забити перший гол у зустрічі втратив Олег Керчу. А вже на 76 хвилині гравці «Буковини» порушили правила у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував екс – гравець чернівецької «Буковини» та команди «Княжа» (Щасливе) Олександр Дележа.

Наприкінці гри воротам ФК «Лужани» загрожували Олег Керчу та Олександр Семенюк. Голкіпер Василь Раковіца зумів відбити удари колишніх одноклубників. Остаточний рахунок гри – 1:0 на користь ФК «Лужани».

Четвертого квітня чернівецька команда поновить виступи у першості України. Буковинці зіграють на виїзді з черкаським «Дніпром». У цьому матчі можуть взяти участь:

Воротарі: Юрій Бахтіяров (25.04.1988), Вадим Джура (26.03.1987).

Захисники: Петро Климус (17.04.1985), Сергій Купріч (07.04.1990), Олександр Маковійчук (22.08.1986), Богдан Скибінський (24.05.1986), Леонід Українець (25.06.1989), Сергій Жижиян (20.10.1990).

Півзахисники: Валерій Блажко (29.11.1989), Михайло Рябий (05.09.1983), Олександр Лисюк (30.03.1990), Олег Керчу (06.07.1984), Вадим Петришин (05.05.1988), Іван Піцик (16.06.1983), Олександр Тодорович (07.01.1988), Олександр Темерівський (26.01.1988).

Нападники: Олександр Георгійчук (31.12.1990), Олександр Лакуста (08.08.1991), Максим Клочко (25.03.1989), Тарас Колотило (29.02.1988), Олександр Семенюк (20.02.1987).

ФК «Лужани» - «Буковина» - 1:0

«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Богдан Скибінський, Сергій Жижиян, Олександр Маковійчук (Леонід Українець, 81), Петро Климус, Олег Керчу, Михайло Рябий, Іван Піцик (Максим Клочко, 46), Вадим Петришин (Олександр Темерівський, 64), Валерій Блажко (Тарас Колотило, 79), Олександр Семенюк.