Головна » 2009 » Квітень » 4 » «Кубок Роксолани»
09:45
«Кубок Роксолани»

Тенісний турнір «Кубок Роксолани»

Днями п’ятнадцять юних чернівецьких спортсменів повернулись з міжнародного рейтингованого турніру з настільного тенісу «Кубок Роксолани», який проходив у місті Рогатин. Приїхали вони не з порожніми руками а з нагородами. Буковинським тенісистами вдалося вибороти два перших, стільки ж других та одне третє місце.

Міжнародний рейтингова ний турнір Кубок Роксолани є традиційним, але особливістю цьогорічних змагань стало те що на них завітали спортсмени не тільки з Західної України а майже зі всіх регіонів нашої держави, крім того приїхали тенісисти з Польщі, Словаччини та Молдови. Від чернівецької дюсш номер один на турнір приїхало п’ятнадцять юнаків та дівчат, при цьому одинадцять з них потрапили в основну сітку, де боролися за призові місця. Як наслідок два перших, стільки ж других та одне третє місце вибороли буковинські спортсмени.

Два перших місця для Чернівців вибороли дівчата Ольга Паламарюк та Катерина Кизюк, причому остання перемогла не у своїй віковій групі а в старшій.

Єгор Подкидишев. Телеканал Чернівці.

Категорія: Теніс | Переглядів: 1293 | Додав: buksport | Теги: Тенісний турнір «Кубок Роксолани» | Рейтинг: 0.0/0