Головна » 2009 » Квітень » 6 » "Буковина" зупинила "Дніпро"
09:30
"Буковина" зупинила "Дніпро"

Вдалим виявився для чернівецької «Буковини» перший офіційний поєдинок у 2009 році. У 22 турі першості України підопічні Віктора Мглинця перемогли на виїзді черкаський «Дніпро» - 4:1.

Перший гол у зустрічі забив нападник «Буковини» Олександр Семенюк. Після удару Олександра м’яч влучив у дев’ятку. У першій половині гри буковинці могли забити ще. Зокрема, нагоди відзначитися втратили все той же Олександр Семенюк і Валерій Блажко.

У другому таймі непогано увійшов у гру Олександр Темерівський. Саме проти Олександра господарі поля порушили правила у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував Олег Керчу. Через кілька хвилин вже «відзначилися» буковинці, які «привезли» у свої ворота одинадцятиметрових. Парирувати удар досвідченого Сергія Селезньова голкіпер «Буковини» Юрій Бахтіяров не зміг.

І все ж, то був день чернівчан. На 81 хвилині матчу Михайло Рябий віддав пас новачку «Буковини» Вадиму Петришину, який втретє вразив «рамку» «Дніпра». А остаточно «добив» команду господарів Максим Клочко, який замінив Петришина.

За словами головного тренера «Буковини» Віктора Мглинця, у складі черкаської команди грало 9 футболістів із минулорічного складу. Щодо «Буковини», то у її складі грали троє новачків – вже згадуваний півзахисник Вадим Петришин, захисник Сергій Жижиян і ще один гравець середньої ланки Олександр Лисюк. Думається, що ці хлопці мають підстави сподіватися на місце в основі клубу з Чернівців.

"Дніпро" (Черкаси) - "Буковина" (Чернівці) - 1:4 (0:1)

Голи: Олександр Семенюк (21), Олег Керчу (65, пенальті), Сергій Селезньов (68, пенальті), Вадим Петришин (81), Максим Клочко (90+2).

Склад чернівецької «Буковини" : Юрій Бахтіяров, Богдан Скибінський, Сергій Жижиян, Олександр Маковійчук, Петро Климус, Олег Керчу, Михайло Рябий (Олександр Георгійчук, 90+1), Олександр Тодорович (Олександр Лисюк, 45), Вадим Петришин (Максим Клочко, 82), Валерій Блажко (Олександр Темерівський, 55), Олександр Семенюк.

Олексій Мамчук

Категорія: Футбол | Переглядів: 987 | Додав: buksport | Теги: "Буковина" зупинила " | Рейтинг: 5.0/2