Головна » 2009 » Квітень » 6 » "Кримсода" зрівняла рахунок у протистоянні з "будівельниками"
09:35
"Кримсода" зрівняла рахунок у протистоянні з "будівельниками"

У другому матчі півфінальної серії до трьох перемог чернівецький клуб «Будівельник – Буковина» поступився в рідних стінах красноперекопській «Кримсоді» - 2:3.

У першій партії домінували кримські волейболісти. Щоправда, був момент, коли підопічні Юрія Мельничука поступалися лише двома очками – 10:12. І все ж, кримчани переконливо перемогли – 25:15. А ось у другій партії кращими виявилися «будівельники» - 25:17. На жаль, у третій партії ініціативу знову захопили гості. Команда Сергія Скрипки вигравали з результатом 19:11, 20:12. Остаточний результат третьої партії – 25:17 на користь «Кримсоди».

Перші очки «будівельникам» у четвертій партії приніс Костянтин Жилінський. Однак, зусиль Костянтина виявилося недостатньо. Тому чернівчани поступалися – 2:4. Потім результативно діяли чернівчани Віталій Сухінін, Ігор Вітюк, Ігор Антонюк, Євген Жоров… Щоправда, ті ж Костянтин Жилінський та Ігор Антонюк помилявся у простих ігрових ситуаціях. Зрештою, у четвертій партії перемогли наші земляки – 25:19.

Дебют п’ятої партії був за гостями. Через помилки Ігоря Антонюка та Сергія Середи наші хлопці програвали з рахунком 1:4. До честі «будівельників» вони зуміли зрівняти результат – 7:7. На жаль, «Кримсода» все таки вирвала перемогу – 15:11. Під завісу п’ятої партії непогано діяв гравець нашої команди Віталій Сухінін. Для здобуття перемоги зусиль Віталія виявилося замало.

Тепер рахунок серії став нічийним – 1:1. 11 – 12 квітня у Красноперекопську відбудуться два матчі між «Кримсодою» та «Будівельником – Буковиною». Скептики говорять, що чернівецький клуб навряд чи зможе здобути бодай одну перемогу. Ми ж віримо у те, що вояж підопічних Юрія Мельничука у Крим виявиться вдалим.

"Будівельник - Буковина" -  "Кримсода" - 2:3 (15:25, 25:17, 17:25, 25:19, 11:15)

Рахунок у серії – 1:1

«Будівельник – Буковина» : Сергій Пришляк, Дмитро Мельник, Костянтин Жилінський, Ігор Антонюк, Андрій Савін, Олег Витриховський, Євген Жоров, Віталій Сухінін, Євген Бойко, Сергій Середа, Ігор Вітюк, Ігор Меркушев. Тренер – Юрій Мельничук.

«Кримсода»: Микола Пасажин, Олександр Чечин, Ярослав Мазур, Артем Беспалов, Сергій Дяков, Віктор Щекалюк, Олександр Фурман, Сергій Павленко, Юрій Петунін, Руслан Шевцов, Ігор Пушкаренко, Артем Дигтяренко. Тренер – Сергій Скрипка.

Результати інших матчів: "Локомотив" (Харків) - "Локомотив" (Київ) - 3:1 (25:14,23:25, 25:15,25:21), 3:0 (25:23, 25:17, 25:14), 3:0 (25:16, 25:13, 25:15). Рахунок серії - 3:0. Харьківський "Локомотив" боротиметься за першу сходинку.

Олексій МАМЧУК
Категорія: Волейбол | Переглядів: 912 | Додав: buksport | Теги: "Кримсода" зрівняла рахун | Рейтинг: 0.0/0