Головна » 2009 » Квітень » 7 » Мотокрос. Буковинець Валентин Андрієць відзначився на рідній трасі
09:18
Мотокрос. Буковинець Валентин Андрієць відзначився на рідній трасі

Чернівецька траса «Суперкрос» приймала перший етап чемпіонату України з мотокросу. На Буковині змагалися 125 мотокросменів із 13 областей України. Змагання під егідою федерації мотоспорту України (ФМУ) організувала Асоціація «Техноспорт».

У Чернівцях домінували представники колективу «Дари природи» (Єнакієве). Зокрема, у класі 500 куб.см. перші та другі місця посіли відповідно Олександр і Микола Пащинські. А ось ще Андрій Маханьков став кращим у класі мотоциклів 125 куб.см. Спортсмен команди із Донецької області обійшов Валентина Андрійця (СТК «Буковина», Чернівці) та майстра спорту міжнародного класу Олександра Морозова, який зараз представляє МВК «Ювілейний» (Дніпропетровськ). До речі, киянин Олександр Морозов став кращим і у змаганнях серед ветеранів. Свого часу Морозов виступав за чернівецький мотоспорт клуб «Буковина», який у 1990 році перемагав у першому чемпіонаті колишнього СРСР серед професійних команд.

На чемпіонаті України непогано виступили наші земляки. Зокрема, Олег Скрипников посів четверте місце у змаганнях серед ветеранів (40 - 51). Той же Скрипников став десятим у класі 500 куб.см, де ще один представник СТК "Буковина" - Андрій Малаєв посів восьме місце.

Як повідомили у прес – центрі Асоціації «Техноспорт», за результатами чернівецьких змагань буде відібрано кандидатів у збірну України, яка візьме участь у чемпіонаті світу на мотоциклах із колясками, який відбудеться 23 – 24 травня в Чернівцях. Інші українські мотокросмени (125, 250, 500 куб. см) у командному чемпіонаті Європи («Мотокрос Націй Євро 2009»). Ці змагання вперше відбудеться на теренах Східної Європи.

Переможці та призери змагань

50 куб. см (2000 – 2004 р. н.)

1. Дмитро Чернов (СТК «Інтер – Мото», Дніпродзержинськ)
2. Микола Москалюк («Дари природи», Єнакієве)
3. Данило Долгих («Ніка – мото», Харків)

65 куб. см (1997 – 2001 р. н.)

1. Валерій Доценко («Дари природи», Єнакієве)
2. Кирило Пилипейко (ДГОСТК «Мотор – Спорт», Шостка)
3. Микита Києнко («Ювілейний», Дніпропетровськ)

125 куб. см

1. Андрій Маханьков («Дари природи» , Єнакієве)
2. Валентин Андрієць (СТК «Буковина», Чернівці)
3. Олександр Морозов («Ювілейний», Дніпропетровськ)

500 куб. см

1. Олександр Пащинський («Дари природи», Єнакієве)
2. Микола Пащинський («Дари природи», Єнакієве)
3. Андрій Кричфалушій («Екстрім Свалява», Свалява)

1. Слободянюк – Глушенко (Львів)
2. Петро Горбатенко – Роман Василяка (Київ)
3. Валерій Старченко – Євген Потанін (Краснодон)

«Абсолют»

2. Сергій Оніпченко («АРТ Слав Моторс», Комсомольськ)
3. Микола Пащинський («Дари природи», Єнакієве)

Командний залік:

1. «Дари природи» (Єнакієве)
2. Команда Івано – Франківської обласної ФМС
3. СТК «Буковина» (Чернівці)

Олексій МАМЧУК
Категорія: Інші Види | Переглядів: 1282 | Додав: buksport | Теги: Мотокрос. Буковинець Валентин Андрі | Рейтинг: 0.0/0