Головна » 2009 » Квітень » 23 » "Буковина" поступилася хмельницькому "Динамо" вдома
12:14
"Буковина" поступилася хмельницькому "Динамо" вдома

«Буковина» (Чернівці) – «Динамо – Хмельницький» - 0:1 (0:0)
Чернівці. Стадіон «Буковина».

Арбітр – Олександр Москаленко (Київ), асистенти арбітра – Андрій Нізола (Івано – Франківськ), Ростислав Пузанський (Львів), четвертий арбітр – Микола Скорейко (Чернівці). Делегат ФФУ – Валерій Сушко (Калуш).

«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Сергій Жижиян, Петро Климус, Олександр Маковійчук, Олександр Темерівський, Олександр Тодорович (Олександр Лакуста, 46), Олег Керчу, Михайло Рябий, Олександр Лисюк (Валерій Блажко, 69), Олександр Семенюк (Вадим Петришин, 79), Максим Клочко (Олександр Георгійчук, 84). Запасні: Вадим Джура, Леонід Українець, Іван Піцик. Тренер – Віктор Мглинець.

«Динамо – Хмельницький»: Василь Козіброда, Віталій Балицький, Андрій Лемішевський, Андрій Яремчук, Сергій Рева, Анатолій Шляховий, Ігор Шолін, Лев Сергєєв (Сергій Якубовський, 88), Андрій Слободян (Володимир Рудий, 66), Євген Нікітін (Олексій Муравський, 90+1), Сергій Дітковський. Запасні: Костянтин Дуднік, Олександр Грищук, Максим Горбієвський, Ярослав Солонинко. Тренер – Володимир Рева.

Гол: Євген Нікітін (75).

На 75 хвилині Євген Нікітін не забив пенальті – воротар.

Попередження: Сергій Жижиян (21), Андрій Лемішевський (51), Максим Клочко (74), Сергій Рева (81), Олег Керчу (82), Віталій Балицький (82), Євген Нікітін (85), Василь Козіброда (89).

У дебюті гри воротам суперника переважно загрожували господарі поля. На 9 хвилині гри на удар Максима Клочка зреагував динамівський воротар Василь Козіброда. Згодом той же Максим Клочко завдавав «пострілу» головою. М’яч пролетів вище воріт. А от на 16 хвилині зустрічі м’яч після удару Михайла Рябого потрапив у руки Василю Козіброді.

Під завісу першої половини матчу ініціативу перехопили гості. Шанс забити гол мали Євген Нікітін і Сергій Дітковський. У одних випадках блискуче діяв воротар буковинців Юрій Бахтіяров, а у інших – ударам хмельницьких динамівців забракло влучності.
Одразу після перерви міг забити Євген Нікітін. Євген не влучив у «рамку». На 69 хвилині матчу небезпечного удару завдав Ігор Шолін – вище воріт. Через три хвилини воротам динамівців загрожував новачок «Буковини» Олександр Лакуста, який також не зміг засмутити Василя Козіброду.

На 75 хвилині зустрічі у штрафному майданчику «Буковини» впав Ігор Шолін (на фото). Арбітр зустрічі – киянин Олександр Москаленко вирішив вказати на одинадцятиметрову позначку. Голкіпер чернівчан Юрій Бахтіяров зумів зреагувати на удар Євгена Нікітіна. Однак, той же Євген Нікітін спромігся відправити м’яча у сітку воріт «Буковини». Тож динамівці здобули виїзну перемогу – 1:0.

Після завершення гри президент ФСК «Буковина» Василь Федорюк і головний тренер чернівецької «Буковини» Віктор Мглинець висловили невдоволення діями арбітра Олександра Москаленка. На думку представників ФСК «Буковина», Москаленко припустився помилок, які вплинули на остаточний підсумок гри. Зокрема, не призначив пенальті тоді, коли у штрафній гостей впав Михайло Рябий. «Якщо нас так будуть судити вдома, то як тоді ми зможемо набирати очки», - сказав після гри Віктор Мглинець. Не виключено, що ФСК «Буковина» проситимуть більше не доручати Олександрові Москаленку судити поєдинки за участю чернівецької команди.

«Буковина» зазнала третьої поразки поспіль. Відчувається, що у чернівецької команди існують великі проблеми в атакуючій ланці. Якщо у першій частині першості України «Буковині» допомагали результативні удари Максима Ілюка, то після переходу перспективного футболіста в донецький «Шахтар», забивати у підопічних Віктора Мглинця нікому. Найближчим часом очковий доробок чернівчан поповниться шістьма очками, бо команди «Оболонь – 2» та «Княжа – 2» припинили виступи в першості України. А 9 травня «Буковина» зіграє домашній поєдинок із «Єдністю» з Плисок. Уболівальники чернівецької команди сподіваються на те, що хоча б у цьому матчі колектив Віктора Мглинця здобуде перемогу.

Обговорення матчів тут на форумі

Олексій МАМЧУК, "БукІнфо", (с)

Категорія: Футбол | Переглядів: 875 | Додав: buksport | Теги: "Буковина" поступилася хм | Рейтинг: 0.0/0