Головна » 2009 » Червень » 4 » Відкритий чемпіонат Чернівців виграли гості з Прикарпаття
14:06
Відкритий чемпіонат Чернівців виграли гості з Прикарпаття

Перемогою хокейної команди «Заболотів» з Івано-Франківської області завершився прем’єрний відкритий чемпіонат Чернівців з хокею. У фінальній серії до двох перемог заболотівці здолали чернівецький «Версаль» - 7:1 і 6:4. «Бронза» дісталася ще одній чернівецькій команді «Дрім Тім», яка в серії за 3 місце також у двох матчах взяла гору над земляками чинних чемпіонів України з футболу серед аматорів (ФК «Лужани») – «Орлан» (Лужани) – 7:3, 6:4.

Боротьба за нагороди відкритого чемпіонату Чернівців з хокею, на жаль для вболівальників, завершилася достроковими перемогами у серіях до двох виграшів. Але, на щастя для тих же шанувальників хокею, ця боротьба увінчалася супер інтригуючим і драматичним поєдинком за «золото» між представниками Заболотова Івано-Франківської області та Чернівців.

Після того, як «Заболотів», маючи в активі 7:1 у першому матчі, на 12 хв. другої зустрічі повів 3:0, багато хто поспішив «поставити хрест» на перспективах «Версаля». Але ця вольова команда за три хвилини (!) зуміла зрівняти рахунок, а напочатку третього періоду – і вийти вперед! Переломити хід поєдинку заболотівцям вдалося після закинутої на 5 хв. заключного періоду шайби у більшості. За хвилину вони знову повели у рахунку. А під завісу гри в одній з контратак поставили переможну крапку.

Відкриттям турніру став лужанський «Орлан», який, стартувавши з аутсайдерських позицій, піднявся до третього місця у регулярному чемпіонаті і був близьким до участі у «золотому матчі», поступившись у півфіналі в овертаймі «Версалю». На ігри за «бронзу» їм не вистачило ні сил, ні завзятості і бажання, які були надійними союзниками у другій половині регулярного чемпіонату.

Зазначимо, що шанувальники хокею мали можливість не лише безкоштовно відвідувати матчі чернівецької першості, а й бачити всі голи та небезпечні моменти в ініційованому автором цих рядків оглядах туру на місцевому телеканалі ТВА.

Завершиться хокейний сезон на Буковині 7 червня – товариським матчем між чемпіоном ХК «Заболотів» та збірною інших команд, а також церемонією нагородження. Це дійство також транслюватимуть на телеканалі ТВА.

Відкритий чемпіонат Чернівців організував власник «Льодового майданчика» Павло Польовий (за підтримки міськспортуправління та обласної влади). Він же є одним з ініціаторів створення та капітаном ХК «Чернівці», який цього сезону дебютував у Західно-Українській хокейній лізі, де посів 7 місце серед 10 команд.

Відкритий чемпіонат Чернівців з хокею (плей-оф)
30.05.09
Матч за 3 місце.
«Дрім Тім» (Чернівці) – «Орлан» (Лужани) – 6:4 (2:0, 0:1, 4:3)
Голи: 1:0 Олександр Довганич, 2:0 Віталій Соловйов, 2:1 Іван Ковалюк, 2:2 Станіслав Матвєєв, 3:2 Віталій Соловйов, 4:2, Валентин Філіпчук, 4:3 Руслан Башак, 5:3 Олександр Довганич, 5:4 Сергій Цюга, 6:4 Олександр Довганич.
Рахунок в серії – 2:0.
31.05.09
Матч за 1 місце. «Заболотів» - «Версаль» (Чернівці) – 6:4 (2:0, 1:3, 3:1)
Голи: 1:0 Юрій Пирог, 2:0 Володимир Горук, 3:0 Володимир Горук, 3:1 Андрій Клим, 3:2 Микола Клим, 3:3 В’ячеслав Вербівський, 3:4 Василь Клим, 4:4 Юрій Пирог, 5:4 Юрій Пирог, 6:4 Володимир Горук.
Рахунок в серії: 2:0.

Чемпіонський склад ХК «Заболотів» : воротар – 1 Руслан Юрченко, польові гравці – 3 Микола Фелещук, 15 Ігор Цвік, 11 Ігор Герба, 57 Володимир Свіршко, 19 Юрій Пирог, 20 Володимир Горук – к, 59 Богдан Маковійчук, 7 Любомир Мусійчук.