Головна » 2009 » Червень » 11 » Черговий особистий рекорд Борисюка. Ще одна перемога Рабченюк.
09:48
Черговий особистий рекорд Борисюка. Ще одна перемога Рабченюк.

На міжнародному легкоатлетичному фестивалі у польському місті Бидгош лідер європейського сезону з бігу на 400 метрів з бар’єрами Анастасія Рабченюк знову перемогла свою принципову суперницю, бронзову призерку чемпіонату світу в Осаці Анну Єшень із Польщі.

Як і кілька днів тому, киянка виграла потужним фінішним спуртом, хоча і показала трохи гірший результат. Втім, на остаточний час міг вплинути і потужний зустрічний вітер на фінішній прямій, який завадив у Бидгоші багатьом високим результатам. У підсумку Анастасія фінішувала з показником 55.41сек. У Анни Єшень – 55.67.

На жіночій вісімсотметрівці другою фінішувала Тамара Твердоступ, подолавши два кола стадіоном за 2:01.32. Поступилася українська середньовичка лише росіянці Свєтлані Клюці – 2:01.22.

В бігу на 100 метрів серед жінок Єлізавета Бризгіна фінішувала четвертою у досить потужній компанії. На фініші луганчанка показала результат 11.80сек при зустрічному вітрі 4м/с. Попереду Лізи були американка Лаверн Джонс-Феретте (11.50), Сідоні Мазерсіл із Кайманових островів (11.72) та британка Джойс Мадуака (11.79).

На вдвічі довшій дистанції Єлізавета Бризгіна фінішувала п’ятою 23.61сек. А перемога на 200м серед жінок дісталася Стефані Дарст – 22.85.

Вадим Слободенюк з результатом 8:36.32 був сьомим на фініші чоловічого стипль-чезу, де тріумфував Тарек Мубарак із Бахрейна - 8:14.02.

На чоловічій вісімсотметрівці Олександр Борисюк також був далеким від призових місць. З особистим рекордом 1:49.22 українець посів дев’яту сходинку. Переможець Марсін Левандовські із Польщі фінішував за 1:46.04.

В секторі для стрибків потрійним серед жінок Олександрі Стаднюк вдалося виконати тільки одну залікову спробу на 13м54см, яка принесла черкащанці п’яту позицію. Перемогу тут здобула росіянка Анна Пятих – 14м41см.

Олімпійський чемпіон Герд Кантер виграв змагання з метання диску серед чоловіків. У своїй найкращій спробі естонець послав снаряд на 66м20см, вигравши лише 18см у поляка Пьотра Малачовськи.

Черговим високим показником підтвердив своє звання Олімпійського чемпіона господар турніру Томаш Маєвски. В шостій спробі він штовхнув ядро на 21м09см. Чемпіон світу американець Різз Хоффа фінішував другим – 20м77см.

В секторі для метання молоту серед чоловіків лідер світового сезону Крістіан Парс обметав олімпійського чемпіона Прімуша Козмуша. Результати угорця та словенця 80м19см та 79м94см відповідно.

Несподіваною стала перемога польського стрибуна з жердиною Лукаша Міхальскі, котрому з третьої спроби підкорилася висота 5м71см.

Категорія: Легка Атлетика | Переглядів: 1133 | Додав: tsvyatt | Теги: Черговий особистий рекорд Борисюка. | Рейтинг: 0.0/0