ФК „Суми” – „Буковина” (Чернівці) – 2:1 (1:1)

ФК „Суми” – „Буковина” (Чернівці) – 2:1 (1:1)Суми.

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)
Асистенти арбітра: Юрій Павлюченко (Полтава), Віктор Чернишов (Кременчук)
Делегат ФФУ: Євген Павленко (Київська область)

ФК „Суми”: Сергій Страшненко, Артем Мальцев, Дмитро Бусаргін, Степан Тиєчко (Агіл Велієв, 84), Євген Литвиненко, Дмитро Бермудес, Ігор Пукась, Микола Гутуров (Віталій Сичов, 63), Володимир Крохмаль, Ігор Шевченко, Сергій Ратушняк (Сергій Долбін, 79). Запасні: Дмитро Молочай, Микола Жук, Валерій Шепель, Дмитро Зінченко. Тренер – Валерій Бермудес.

„Буковина”: Андрій Мельничук, Петро Климус, Євген Чуприна, Ілля Гагуха, Олександр Маковійчук, Андрій Драголюк, Роман Марченко (Сергій Жижиян, 71), Ігор Мігалатюк (Роман Ємельянов, 59), Владислав Коробкін, Олександр Семенюк, Степан Маковійчук (Валерій Блажко, 56).
Запасні: Юрій Бахтіяров, Сергій Шевцов.
Тренер – Микола Трубачов.

Голи: Євген Литвиненко (23), Владислав Коробкін (36, з пенальті), Дмитро Бусаргін (76)
Попередження: Ігор Пукась (8), Олександр Маковійчук (75)
Вилучення: Ігор Пукась (80, друге попередження)

Чернівецька «Буковина» зіграла перший офіційний матч у сезоні. Підпічні Миколи Трубачова у матчі першого попереднього етапу  Кубка України грали на сумському стадіоні „Ювілейний” з місцевим футбольним клубом.
Вже на 7 хвилині після прострілу Андрія Драголюка міг забивати Владислав Коробкін. На жаль, вразити ворота суперника Владиславу не вдалося. Натомість господарі поля зуміли засмутити досвідченого голкіпера „Буковини” Андрія Мельничука. На 23 хвилині зустрічі відзначився Євген Литвиненко.

Через 13 хвилин буковинці спромоглися зрівняти результат. Сумчани порушили правила проти капітана „Буковини” Андрія Драголюка, і арбітр зустрічі  Віталій Романов вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Владислав Коробкін.

На початку другої половини гри буковинці намагалися таки забити другий гол. Активно діяли Андрій Драголюк, Роман Ємельянов, який вийшов на заміну. Прикро, але забили не чернівчани, а гравці ФК „Суми”. На 76 хвилині гри, після виконання штрафного сумчанами, влучного удару головою завдав Дмитро Бусаргін.
Останні 10 хвилин основного часу підопічні Миколи Трубачова грала у більшості. Через друге попередження поле залишив гравець ФК "Суми" Ігор Пукась. Під завісу гри "Буковина" мала непогані можливості для того, щоби зрівняти результат. Спочатку небезпечного удару по воротах господарів завдавав Андрій Драголюк, а згодом "рамці" сумської команди загрожував Олександр Семенюк. У цих епізодах вдало зіграв воротар ФК "Суми" Сергій Страшненко.

„Буковина” поступилася з рахунком 1:2. Думається, що тренерський корпус зробить висновки з цієї поразки, і у наступних матчах буковинці порадують своїх уболівальників.

Результати інших матчів першого попереднього етапу Кубка України:

МФК „Миколаїв” – „Олком” (Мелітополь) – 3:0
Верес” (Рівне) – „Гірник – Спорт” (Комсомольськ) – 2:0
„Бастіон” (Іллічівськ) – „Кремінь” (Кременчук) – 2:1
„Гірник” (Кривий Ріг) – „Дніпро – 75” (Дніпропетровськ) – 2:2 (по пенальті – 3:1)
„Шахтар” (Свердловськ) – „Рось” (Біла Церква) – 1:0
ФК „Моршин” – „Олімпік” (Донецьк) – не відбувся
„Титан” (Донецьк) – „Єдність” (Плиски) – не відбувся
„Ірпінь – Гореничі” – „Динамо – Хмльницький” – не відбувся

Категорія: Футбол | Переглядів: 956 | Додав: buksport | Теги: ФК „Суми” – „Буковина” (Чернівці) – | Рейтинг: 0.0/0