13:15
„Буковина” втратила очки на Львівщині

ФК „Моршин” – „Буковина” (Чернівці) – 1:1 (0:0)

15 серпня. Стрий. Стадион „Сокіл”. 2500 глядачів.

Головний арбітр Олександр Сидорук (Вінниця), асистенти арбітра Олег Кацман (Кіровоград), Ігор Маковей (Вінниця), четвертий арбітр Тарас Корінь (Львів). Делегат ФФУ – Володимир Іжко (Київ).

ФК „Моршин”: Олександр Михалевич, Тарас Карабин, Павло Остренко, Вячеслав Лебединський, Михайло Басараб, Руслан Ткачук (Микита Забродін, 69), Олексій Притуляк, Длявер Нурідінов (Сергій Козар, 54), Тарас Бутрак (Вячеслав Левицький, 90+1), Олександр Чутченко (Іван Продан, 60), Віталій Сало (Володимир Хомин, 67). Запасні: Максим Астапкович, Юрій Мазур. Тренер – Олександр Томах.

„Буковина”: Андрій Мельничук, Євген Кубай, Євген Чуприна, Петро Климус, Павло Іванов, Олександр Семенюк (Владислав Коробкін, 53), Роман Ємельянов (Валерій Блажко, 89), Ілля Гагуха (Степан Маковійчук, 46), Ігор Мігалатюк, Андрій Драголюк, Роман Марченко (Сергій Ільїн, 46). Запасні: Юрій Бахтіяров, Сергій Шевцов, Сергій Жижиян. Тренер – Микола Трубачов.

Голи: Степан Маковійчук (51), Микита Забродін (90+3).

Попередження: Віталій Сало (6), Євген Кубай (27), Роман Марченко (36), Олександр Михайлевич (39), Ілля Гагуха (45), Ігор Мігалатюк (81), Павло Остренко (81), Степан Маковійчук (90), Сергій Ільїн (90+2), Андрій Драголюк (90+3), Михайло Басараб (90+3).

Вилучення: Ігор Мігалатюк (86, друге попередження, недисциплінована поведінка), Олександр Михалевич (90, навмисний удар ногою суперника).

У третьому турі першості України чернівецька „Буковина” грала на виїзді з ФК „Моршин”. До цього матчу підопічні Миколи Трубачова мали стовідсотковий результат, а футболісти з Львівщини у перших двох турах не набрали жодного очка.

Перша половина зустрічі пройшла під диктовку чернівецької команди. Воротам ФК „Моршин” загрожували капітан „Буковини” Андрій Драголюк і захисник нашого клубу Євген Чуприна. На „постріл” Андрія зреагував Олександр Михалевич, а удару Євгена забракло влучності.

Після перерви Микола Трубачов зробив дві заміни. Замість Гагухи та Марченка на поле вийшли Степан Маковійчук і Сергій Ільїн. Поява на полі Маковійчука принесла результат. На 51 хвилині зустрічі, опинившись на ударній позицїї, Степан перекинув шкіряну кулю через Михалевича. У другому таймі „Буковина” могла забити не один гол. Однак, вдало грав голкіпер ФК „Моршин” Олександр Михалевич, який зумів зреагувати на удари Ігоря Мігалатюка та Андрія Драголюка.

Коли здавалося, що „Буковина” здобуде мінімальну перемогу, то господарі зрівняли результат. Після виконання штрафного удару, шкіряну кулю у ворота „Буковини” переправив Микита Забродін. Йшла вже третя додана хвилина. На те, щоби вирвати перемогу у пдопічних Миколи Трубачова не вистачило часу. Остаточний підсумок гри – 1:1.

На жаль, гравці „Буковини” отримали багато жовтих карток. А найдосвідченіший Ігор Мігалатюк достроково залишив поле через недисципліновану поведінку. Тепер „Буковині” у наступному матчі з командою „Рось” (Біла Церква) доведеться грати без Мігалатюка.

Команда з Чернівців, яка через травми гравців має проблеми зі складом, втратила перші очки в сезоні. Хоча здобувши одне очко на Львівщині, „Буковина” вийшла на першу сходинку.

Прес-служба ФСК "Буковина"
Категорія: Футбол | Переглядів: 891 | Додав: buksport | Теги: Фк Моршин Стрий, БукСпорт, футбол, друга ліга група А, Фк Буковина Чернівці | Рейтинг: 5.0/1