Головна » 2009 » Вересень » 28 » Буковина перемагає Динамо
11:06
Буковина перемагає Динамо

Після поразки від команди «Бастіон» (Іллічівськ), чернівецькі футболісти втратили лідерство у першості України серед колективів другої ліги. Зрештою, останнім часом лідер друголігових змагань змінювався двічі. Після осічки підопічних Миколи Трубачова на Одещині, першу сходинку окупували динамівці з Хмельницького. А учора лідером став «Бастіон», який у 9 турі переграв на виїзді львівські «Карпати – 2» - 2:0. Для того, щоби повернутися на першу сходинку, «Буковині» необхідно було перемагати хмельничан із різницею у два м’ячі.

На матч із «Динамо» керманич чернівецької команди Микола Трубачов мав можливість виставити практично бойовий склад. Лише не було захисника Сергія Шевцова, який перебуває на навчально – тренувальному зборі юнацької збірної України (гравці 1993 року народження), який відбувається в Нікополі. Динамівський фахівець Віктор Муравський теж має у своєму розпорядженні багато вправних виконавців. Зрештою, як у складі «Буковини», так і у складі хмельницької команди виступають виконавці, які пройшли школу колективів вищої ліги.

Початок зустрічі був за чернівчанами. Вже на 6 хвилині зустрічі гравці «Буковини» зуміли організувати результативну атаку. Кращий бомбардир господарів Владислав Коробкін зробив передачу з правого флангу атаки, а найдосвідченіший футболіст чернівецької команди Ігор Мігалатюк завдав невідпорного удару по «рамці» Василя Козіброди. Через 5 хвилин воротам «Динамо» загрожував Роман Ємельянов. М’яч опинився у руках Козіброди. Згодом у штрафний майданчик динамівців проривався Степан Маковійчук. Гравці хмельницької команди зуміли ліквідувати загрозу.

На 19 хвилині зустрічі буковинці зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. Активний Роман Ємельянов зумів закрутити м’яча з лівого кутового прапорця. У цьому ігровому епізоді невдало діяв голкіпер «Динамо» Василь Козіброда. Після цього хмельничани мали кілька можливостей забити «Буковині». Однак, воротар чернівчан Андрій Мельничук залишився «сухим».Наприкінці першої половини гри буковинці ще двічі загрожували воротам хмельницьких футболістів. Удару зі штрафного Романа Марченка забракло влучності, а на «постріл» Ігоря Мігалатюка зреагував Василь Козіброда.

На початку другого тайму замість Олександра Семенюка на полі з’явився Андрій Драголюк. Андрій кілька разів опинявся на ударній позиції. На жаль, для буковинців забити Драголюк не зміг. На 65 хвилині ще один шанс відзначитися втратив Степан Маковійчук. Після удару Степана м’яч пройшов повз ворота. Двічі на вістрі атак «Буковини» опинявся Роман Марченко. Романові також забити не вдалося. Щодо «Динамо», то запам’ятався небезпечний удар зі штрафного досвідченого Сергія Дітковського. Буковинський голкіпер Андрій Мельничук зіграв надійно. До речі, поєдинок із «Динамо, страж воріт чернівчан відіграв на пристойному рівні.

Перемігши динамівців із рахунком 2:0, чернівецька «Буковина» повернулася на перше місце. Радує також той факт, що з кожним домашнім поєдинком чернівецької команди збільшується відвідуваність СОУ «Буковина». Зокрема, на матчі з «Динамо» була присутня рекордна кількість глядачів – 8700. Буковинські уболівальники, які залишилися задоволені грою своїх улюбленців, вже готові вирушити у Плиски, де чернівчани зіграють з місцевою «Єдністю».

«Буковина» (Чернівці) – «Динамо» (Хмельницький) – 2:0 (2:0)

27 вересня. Чернівці. СОУ «Буковина». 8700 глядачів.

Головний арбітр: Андрій Нізола (Івано – Франківськ), асистенти арбітра: Тарас Корінь,
Ростислав Пузанський (обидва - Львів), четвертий арбітр: Микола Левко (Чернівці), делегат ФФУ: Ярослав Королюк (Тернопіль).

«Буковина»: Андрій Мельничук, Петро Климус, Павло Іванов, Євген Чуприна, Ілля Гагуха, Ігор Мігалатюк (Сергій Ільїн, 90), Роман Марченко, Роман Ємельянов (Олександр Георгійчук, 87), Олександр Семенюк (Андрій Драголюк, 53), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін. Запасні: Вадим Джура, Сергій Жижиян, Валерій Блажко, Артур Гущин. Тренер – Микола Трубачов.

«Динамо»: Василь Козіброда, Анатолій Шляховий, Андрій Лемішевський (Андрій Яремчук, 65), Сергій Дітковський, Олександр Малицький (Богдан Дехтярук, 78), Олексій Колесников (Максим Горбієвський, 68), Ярослав Солонинко, Андрій Слободян (Олександр Грищук, 54), Антон Осокін (Лев Сергєєв, 46), Віталій Балицький, Владислав Савченко (Олександр Ткачук, 89). Запасний: Костянтин Дуднік. Тренер – Віктор Муравський.

Голи: Ігор Мігалатюк (6), Роман Ємельянов (19).

Попередження: Ілля Гагуха (10), Андрій Лемішевський (20), Максим Горбієвський (82).

Олексій Мамчук

ФОТО з матчу

За мить після удару Ігоря Мігалатюка м’яч влутить у ворота.

Олександр Малицький ліктем "порахував ребра" Степану Маковійчуку, але для призначення пенальті цього арбітру виявилося замало.

Степан Маковійчук після подачі кутового ледь не переправив м’яча у ближній кут

Ігор Мігалатюк

Навіс Романа Ємельянова

Гравці "Буковини" дякують публіці за підтримку

На матчі була присутня рекордна в новітній історії "Буковини" кількість вболівальників - 8700.

Категорія: Футбол | Переглядів: 1309 | Додав: buksport | Теги: Поділля, БукСпорт, футбол, Динамо, Чернівці, ПФЛ, Буковина, Друга ліга, Хмельницький, перемога | Рейтинг: 5.0/1