Головна » 2010 » Лютий » 24 » «Буковина» поступилася «Енергетику»
18:00
«Буковина» поступилася «Енергетику»

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла другий матч на «Кубку Підгіря», який відбувається в Івано – Франківську.

На жаль, наша команда поступилася з рахунком 1:2. У першому таймі гол у ворота «Буковини» забив Віталій Дністрян (21 хвилина). А у другій половині зустрічі «рамку» чернівчан вразив Роман Барчук (51 хвилина).

За 18 хвилин до завершення гри буковинці таки зуміли забити. Після подачі Олега Керчу влучного удару завдав Максим Лубенець. Впродовж поєдинку підопічні Олександра Єжакова втратили багато нагод забити суперникові. Зокрема, забракло влучності ударам Владислава Коробкіна та Романа Ємельянова.

Склад «Буковини»: потенційний новачок (Андрій Ленчінков,46), Петро Климус, Павло Іванов, Олександр Богач (Сергій Ільїн, 54), Тимур Новотрясов, Владислав Рудченко (Роман Степанков, 46), Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Сергій Дяченко (Вадим Пислар, 46), Ігор Мігалатюк (Максим Лубенець, 46), Владислав Коробкін, Степан Маковійчук (Олег Керчу, 63).

Прес-служба ФСК "Буковина"

Категорія: Футбол | Переглядів: 1880 | Додав: buksport | Теги: футбол, «Буковина» поступилася «Енергетику» | Рейтинг: 0.0/0