Головна » 2010 » Лютий » 1 » "Меркурій" не зміг переграти "Планету"
15:39
"Меркурій" не зміг переграти "Планету"

У суботу  чернівецький футзальний клуб «Меркурій» у 12 турі першості України (перша ліга) грав на виїзді зі столичним колективом «Планета – НУХТ».

На жаль, буковинці пропустили вже на 3 хвилині зустрічі. Воротаря «Меркурія» Дениса Купчанка засмутив Ярослав Аксьонов. За хвилину до завершення першої половини гри вдруге вразив «рамку» чернівчан Апті Накаєв. Однак, наш земляк Сергій Рибак на останній хвилині першого тайму подарував надію «Меркурію» на позитивний результат гри.

У другому таймі Апті Накаєв (22 хвилина) та Сергій Рибак (29 хвилина) забили ще по м’ячу. Згодом Сергій Василько (30 хвилина) та Олег Мамай (30 хвилина) довели рахунок до 5:2. Через 8 хвилин Сергій Янчик забив третій гол чернівчан у матчі. На останніх хвилинах зустрічі у воротах суперника «розписалися» гравці столичної команди Олег Мамай (39 хвилина), Олександр Поліщук (40 хвилина), а також футзаліст «Меркурія» Михайло Гер (40 хвилина). Зазначимо, що завдяки "діям" арбтра у ворота чернівецької команди було призначено 4 дабл - пенальті. Наш воротар Денис Купчанко відбив лише один удар. Остаточний рахунок гри – 7:4 на користь команди «Планета – НУХТ». Підопічні Віктора Мглинця зазнали п’ятої поразки у першості України.

Результати інших матчів 12 туру: «Динамо» (Львів) – «Київський метрополітен» (Київ) – 3:2, «Львівхолод» (Львів) – «Шанс – Авто» (Ковель) – 4:3, «Київ – Уніспорт» - АК «Лемберг» (Львів) – -:+,  «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) – МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 3:7.

Очковий доробок команд: «Динамо» - 28 (11), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 28 (12), «Київський метрополітен» - 24 (11), «Київ – Уніспорт» - 18 (11), «Меркурій» - 18 (11), «Планета – НУХТ» - 17 (12), «Шанс – Авто» - 11 (12), «Львівхолод» - 11 (12), АК «Лемберг» - 9 (12), «Каменяр – ТВД – 2» - 4 (12). Наступний поєдинок чернівецький «Меркурій» зіграє 6 лютого на виїзді. Суперник – команда «Шанс – Авто» (Ковель).

БукІнфо
Категорія: Футзал | Переглядів: 1143 | Додав: buksport | Теги: міні-футбол, Мглинець, Меркурій, Планета-НУХТ, Футзал | Рейтинг: 0.0/0