Головна » 2010 » Березень » 1 » "Меркурій" врятувався від поразки на останніх секундах зустрічі
15:59
"Меркурій" врятувався від поразки на останніх секундах зустрічі

У 16 турі першості України (перша ліга) футзальний чернівецький клуб «Меркурій» грав у рідних стінах із колективом «Київський метрополітен».

Саме з цим колективом підопічні Віктора Мглинця ведуть боротьбу за призові місця у групі «А». На 8 хвилині зустрічі буковинець Олександр Дележа забив перший гол у матчі. Столичні гравці зуміли не тільки зрівняти результат, але й вийти вперед. У воротах чернівецької команди «розписалися» Олег Будзько (20,22) та Павло Химяк (22).

На 39 хвилині поєдинку наші земляки поступалися з рахунком 1:3. Коли здавалося, що «Меркурій» зазнає 6 поразки у сезоні, Віталій Ткачук (39) та Сергій Янчик (40) спромоглися забити суперникові. Зустріч завершилася з нічийним результатом 3:3. Приємно, що буковинець Сергій Янчик входить у п’ятірку кращих бомбардирів першої ліги (група «А). На рахунку Сергія 16 м’ячів у 12 матчах.

Результати інших матчів 16 туру:

«Львівхолод» (Львів) – «Динамо» (Львів) – 1:2,

«Планета – НУХТ» (Київ) – «Київ – Уніспорт» - +:-.