Другі Види [4] Туризм [1]
Туристичні події на Буковині
Хокей [0] Теніс [0] Спортивне Орієнтування [0]

Головна » Статті » Спорт » Футбол

Після виїзної перемоги «Буковина» вд Після виїзної перемоги «Буковина» вдома програла

Після виїзної перемоги «Буковина» вдома програла

У першому домашньому поєдинку 2 кола друголігової першості України з футболу «Буковина» поступилася вдома нещодавнім першоліговцям.

«Буковина» (Чернівці) – ЦСКА (Київ) – 0:1 (Бабич, 4).

Судді: Ярослав Козик (Мукачеве), Ігор Гарлач (Ужгород), Андрій Папирович (Хмельницький).

«Буковина»: Юрій Бахтіяров, Олександр Маковійчук, Сергій Жижиян, Богдан Скибінський, Валерій Блажко (Олександр Лисюк, 85), Олександр Темерівський, Олег Керчу – к, Михайло Рябий, Олександр Семенюк, Олександр Тодорович (Іван Піцик, 88), Вадим Петришин (Максим Клочко, 77). Запасні: Вадим Джура, Олександр Георгійчук, Олександр Лакуста, Леонід Українець. Тренер – Віктор Мглинець.

ЦСКА: Андрій Михайлов, Денис Васильєв – к, Сергій Зелді, Олександр Войтович, Андрій Кисленко, Олександр Курилко, Олександр Поздєєв, Олександр Крохмалюк (Володимир Шешеня, 90), Олексій Городов, Костянтин Бабич (Андрій Власюк, 90+3), Есеола Адерінсола Хабіб (Дмитро Осадчий, 60). Запасні: Владислав Леванідов, Ігор Костюк. Тренер – Андрій Зав’ялов.

Попередження:
Кисленко (33), Хабіб (36), Курилко (45+1), Темерівський (78), Зелді (83).

Сенсаційна виїзна перемога з великим рахунком над нещодавнім лідером «Дніпром» (Черкаси) додала чернівчанам, крім упевненості в своїх силах, напевно, й додатковий привід для хвилювання, адже після такого блискучого початку весняної частини першості від «Буковини», звісно, чекали не менш ефектного продовження і в домашньому поєдинку з армійцями. А тут – швидко пропущений гол. На четвертій хвилині в ситуації, яка не віщувала жодних загострень, Олексій Городов навісив з лівого флангу, новий капітан «Буковини» Олег Керчу головою вибив м’яча на Олександра Поздєєва, який з лінії карного майданчика ударом зльоту вцілив у ліву штангу, а на добивання першим устиг досвідчений Костянтин Бабич.

Гол шокував не лише місцевих футболістів, а й уболівальників, яких не стало чути навіть на фоні невеличкої фан-групи ЦСКА. Трибуни «ожили» хвилин за десять, коли підопічні Віктора Мглинця почали «намацувати» шляхи до чужих воріт.

На 19-ій хвилині чернівчани просто зобов’язані були відновити рівновагу. Після удару Олександра Семенюка в падінні м’яч зрізався на Вадима Петришина, який із декількох метрів пробив потужно, але прямо в стража воріт Андрія Михайлова. На 24-ій хвилині Керчу здійснив свій фірмовий фланговий прохід і виклав Семенюку пас для виходу сам на сам із воротарем. Сашко м’яча як слід обробити не зміг і відпустив його в руки сину екс-голкіпера київського «Динамо» Михайла Михайлова. За дві хвилини Валерій Блажко тим же правим флангом увірвався до карної зони, але трішки відпустив від себе м’яча, якого Денис Васильєв, відбиваючись у «пожежному порядку», ледь не переправив у кут власних воріт. Ще через три хвилин Михайлов-молодший продемонстрував свою майстерність після удару зі штрафного у виконанні Олександра Тодоровича, коли м’яч дивакуватою траєкторією опускався кіперу «за комірець». І вже за лічені секунди до свистка на перерву Блажко вискочив на «рандеву» з Михайловим, але внаслідок невдалої обробки м’яча змушений був зміститися праворуч і в підсумку бив з Олександром Войтовичем «на плечах» – повз ближній кут воріт.

У другій 45-хвилинці чернівецькі футболісти зовні ніби виглядали активними, проте до справді небезпечних моментів свої атаки практично не доводили. Армійці, у свою чергу, грали на утримування рахунку.

Результати інших матчів.

«Динамо» – «Нива» Т – 1:2, «Оболонь-2» – «Дніпро» – -:+, «Арсенал» – «Бастіон» – 3:1, ФК «Коростень» – «Карпати-2» – -:+, «Нива» В – «Верес» – 0:0, МФК «Миколаїв» – «Нафком» – 1:1, «Рось» – «Княжа-2» – +:-.

17 квітня. «Нива» (Т.) – «Буковина».
22 квітня. «Буковина» – «Динамо» (Хмельницький).

Категорія: Футбол | Додав: buksport (15.04.2009) | Автор: Svyatoslav
Переглядів: 1064 | Коментарі: 1 | Теги: Після виїзної перемоги «Буковина» в | Рейтинг: 0.0/0